Angielski online

Szukasz intensywnego i skutecznego kursu języka angielskiego online?
Chcesz przełamać barierę językową i w końcu zacząć swobodnie i pewnie komunikować się po angielsku?
Jesteś we właściwym miejscu!

Kurs języka angielskiego online to rozwiązanie optymalnie wpisujące się w Twój grafik oraz skrojone na miarę Twoich potrzeb. Chcemy pokazać Ci, że nauka angielskiego online może być maksymalnie atrakcyjna i efektywna. Powiedz czego dokładnie szukasz, jakie są Twoje cele i priorytety, a my zaproponujemy Ci internetowy kurs angielskiego na miarę XXI wieku!

Kursy języka angielskiego 1

Kurs języka angielskiego online dla Ciebie

Nasze kursy języka angielskiego online to intensywne treningi językowe, które możesz realizować w najwygodniejszych dla siebie warunkach, bez wychodzenia z domu, biura czy kawiarni. Każdy kurs jest precyzyjnie zaprojektowanym, z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Dbamy o dobór najnowocześniejszych metod i narzędzi oraz wyłącznie atrakcyjnych materiałów – idealnych do nauki angielskiego online.

Oferujemy angielski online dla dorosłych w różnych formach do wyboru. Możesz skorzystać z kursów indywidualnych lub grupowych, a także specjalistycznych kursów języka angielskiego i szkoleń firmowych. Tutaj wszystko zależy od Ciebie i Twoich aktualnych potrzeb! Angielski online odbywa się zawsze zgodnie z wcześniej ustalonym grafikiem, harmonijnie wpisującym się w Twój plan dnia i tygodnia. Oferujemy Ci również dodatkowe narzędzia, z których możesz skorzystać w tzw. międzyczasie.

Język angielski - oferta kursów online

Korepetycje

angielski online - certyfikaty

Certyfikaty

Angielski online - dla firm

Usługi dla firm

Angielski - lekcje online. Jak uczymy?

Jesteśmy przekonani, że kurs angielski online daje nieskończenie wiele możliwości uczenia się nastawionego na ekspresową realizację celów i długoterminowe efekty. Mówmy stanowcze nie mozolnemu wkuwaniu długich list słówek wyrwanych z kontekstów i żmudnym ćwiczeniom gramatycznym! To naprawdę można zrobić inaczej! 

Uczymy żywego języka angielskiego przede wszystkim w ramach intensywnych konwersacji. Z przyjemnością sięgamy po bieżące tematy z kraju i świata, zachęcając do krytycznego analizowania aktualnych materiałów, formułowania konstruktywnych opinii i wyciągania wniosków – po angielsku, oczywiście! Teorię utrwalamy… w praktyce, tworząc autorskie fiszki, karty konwersacyjne oraz wizualne notatki. Podczas całego kursu angielskiego online czuwamy nad Twoim rozwojem i postępami.

Język angielski online - intensywny trening językowy 

Naszym celem jest pokazanie Ci, że angielski online to najwygodniejszy sposób na opanowanie języka angielskiego w stopniu umożliwiającym Ci swobodną i pewną komunikację – w niemal każdej sytuacji prywatnej i zawodowej. Nasze doświadczone lektorki maja wprawę w bezbolesnym przełamywaniu wszelkich barier językowych. Tutaj po prostu zaczynasz mówić i zanim się zorientujesz – bierzesz udział w gorących dyskusjach na naprawdę wysokim poziomie, skutecznie argumentując i elegancko komentując aktualnie poruszane sprawy! 

So… What are your goals and how can we help You? 

Kursy języka angielskiego - skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, a następnie ustalimy szczegóły współpracy.  

 

lub zadzwoń do mnie

Agnieszka, tel. 512 394 506

angielski online - zajęcia stacjonarne

Lekcje stacjonarne

Gramatyka

Coaching językowy online

Rozmówki

Wkrótce skontaktuję się z Tobą

Tymczasem zapraszam na nasze media społecznościowe: