Korepetycje z języka angielskiego

Masz problem ze swobodną rozmową w języku angielskim? 

Strach przed popełnieniem błędu nie pozwala Tobie komunikować się płynnie? 

A może nie jesteś w stanie efektywnie zorganizować swojej nauki i wciąż powtarzasz te same rzeczy bez widocznych postępów?

 90% osób uczących się języka popełnia te same błędy podczas nauki. Błędy, które spowalniają lub uniemożliwiają dalszy rozwój. 

Jednak to nie Twoja wina, większość szkół nie mówi jak zorganizować naukę i czerpać maksymalną korzyść z sesji językowych. 

Jest tak naprawdę kilka podstawowych elementów, które sprawią, że Twoja nauka będzie produktywna i zobaczysz realne efekty swojej pracy.

Podczas treningów językowych pokażemy Tobie techniki skutecznej nauki, planowania sesji językowych i korzystania z materiałów autentycznych.

Dlaczego korepetycje z języka angielskiego z nami?

Pewność siebie i swoboda dzięki korepetycjom z języka angielskiego

Wiemy, że duża część osób zmaga się z barierą językową i strachem przed rozmową. Zamiast mówić płynnie i swobodnie, w głowie analizujesz każde słowo i konstrukcję gramatyczną. Wstydzisz się popełnić błąd i zostać źle zrozumianym. 

Praca w systemie 1:1 pozwala znacznie zwiększyć Twoją pewność siebie podczas rozmowy. Niemal 100% zajęć opiera się na ćwiczeniach komunikacyjnych. To Ty cały czas mówisz w języku angielskim, a Twój trener językowy czuwa nad poprawnością. Komfort pracy indywidualnej pozwala Tobie maksymalnie się otworzyć i szlifować jedną z najtrudniejszych kompetencji językowych.


Praktyka, nie teoria podczas prywatnych lekcji językowych

Gdy mowa o nauce języka, potrzebna jest praktyka. Wszystko co możesz zrobić w domu przygotowujesz samodzielnie wraz z naszymi wskazówkami. Wysyłamy Tobie niezbędne materiały i prezentacje dzięki którym odświeżysz gramatykę. Wszystko w postaci jasnych przykładów w myśl zasady – gramatyka w pigułce. Podczas wspólnych zajęć uczymy się praktycznie. Wykorzystujemy nowe konstrukcje oraz słówka w rozmowie. Analizujemy w jakich kontekstach możemy wykorzystać nowe wyrażenia i jak to wpłynie na znaczenie naszej wypowiedzi. 

Praktyka to dla nas także zagadnienia, które są przydatne, zarówno w codziennej rozmowie jak i w życiu zawodowym. Nie uczymy się czegoś tylko dlatego, że jest w podręczniku, rzeczy przestarzałych i nieużywanych zwrotów. Lekcje języka angielskiego mają być dopasowane do Twoich potrzeb i środowiska w jakim będziesz używać języka.

Autentyczność, język prawdziwy, a nie sztuczne podręcznikowe teksty. 

Użyteczność, to z czego naprawdę będziesz korzystać. 

Praktyka, a nie suche regułki. 


Krótka powtórka, ogromny efekt 

Korzystając z indywidualnych lekcji języka angielskiego tworzymy dla Ciebie spersonalizowaną powtórkę językową. Każde zajęcia rozpoczynamy od krótkiego powtórzenia materiału – słówka, gramatyka, często popełniane przez Ciebie błędy. Otrzymujesz regularny feedback i dokładnie wiesz na czym się skupić i do jakich zagadnień powrócić. Z pozoru niewielka rzecz, a jednak wielu nauczycieli zapomina o regularnych powtórkach i wciąż wprowadza tylko nowe rzeczy. Nasze powtórki są w pełni dopasowane do tego co było na zajęciach i stworzone specjalnie dla Ciebie. Stale monitorujemy Twoje postępy i dobieramy materiały zgodnie z Twoimi postępami i tempem pracy.


Pokażemy Tobie co oznacza efektywna nauka angielskiego

Jeśli Twoja dotychczasowa nauka sprowadzała się tylko do wkuwania słówek na pamięć i robienia dziesiątek gramatycznych ćwiczeń to niestety nie tędy droga. Złe nawyki często wynosimy ze szkolnych lat, kiedy to nikt nie mówi nam jak naprawdę uczyć się produktywnie. W szkole liczy się ocena, a nie Twoja prawdziwa znajomość języka. 

Pokażemy Tobie praktyczne rozwiązania, które uwzględniają procesy pamięciowe. To jak uczyć się w zgodzie z własnymi predyspozycjami. Jak zapamiętać na lata, a nie na chwilę. Jak tworzyć własne materiały językowe i uczyć się bez podręczników

Podstawowa wiedza o funkcjonowaniu pamięci zmieni całkowicie Twoje podejście do nauki. Udowodnimy Tobie, że każdy jest w stanie nauczyć się języka obcego, bez stresu, presji, a nawet z przyjemnością

 

Autentyczność na zajęciach z języka angielskiego, czyli co? 

Uwielbiamy pracę z autentycznymi materiałami – filmikami, podcastami, artykułami. Dlaczego? Bo to prawdziwy i naturalny język, taki, którego używa się na co dzień. Dzięki temu oswajasz się z tym jak naprawdę mówi się po angielsku. Osłuchasz się z różnorodnymi odmianami angielskiego, tak, żeby nowe sytuacje językowe nie były dla Ciebie zaskoczeniem.

Czy korepetycje z języka angielskiego online są dla Ciebie?

Prywatne lekcje języka angielskiego są dla Ciebie, jeśli:

  • potrzebujesz konkretnego planu działania dopasowanego do Twoich potrzeb i oczekiwań 
  • chcesz maksymalnie skupić się na rozwoju umiejętności językowych i szybko zauważać postępy 
  • masz dość schematycznych ćwiczeń i szkolnej, podręcznikowej nauki 
  • chcesz zacząć mówić, a nie tylko biernie słuchać lektora 
Indywidualne lekcje języka angielskiego online

Wymagania

  • Korepetycje z języka angielskiego prowadzone są na poziomie A2-C2 
  • Ciekawość, motywacja, chęć podnoszenia kompetencji językowych 
  • Otwartość na dyskusje i różnorodne tematy (staramy się poruszać niebanalne i angażujące tematy podczas treningów językowych)

Dla kogo?

Dla ambitnych i zmotywowanych uczniów, którzy potrzebują konkretnego planu nauki, dopasowanego do ich potrzeb oraz oczekiwań.

Cennik

Zajęcia indywidualne – 100 zł
45 min. zajęć

Korepetycje z języka angielskiego - skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, a następnie ustalimy szczegóły współpracy.  

 

lub zadzwoń do mnie

Agnieszka, tel. 512 394 506

Wkrótce skontaktuję się z Tobą

Tymczasem zapraszam na nasze media społecznościowe: