Indywidualne lekcje angielskiego

Znasz angielski, ale nie potrafisz wykorzystać swoich umiejętności w praktyce? 

Strach przed popełnieniem błędu skutecznie Cię blokuje i uniemożliwia prowadzenie swobodnych rozmów po angielsku? 

Indywidualny kurs angielskiego to intensywny trening, podczas którego postawimy na komunikację! 

Stawiamy na praktykę! Zaczniesz myśleć i mówić po angielsku!

Przełamanie bariery językowej wymaga intensywnego treningu konwersacyjnego! Twoje indywidualne lekcje angielskiego będą w około 90% składać się właśnie z rozmów i to Ty będziesz mówić! W bezpiecznych i komfortowych warunkach, w relacji jeden na jeden, szybko pokonasz strach i przełamiesz barierę językową.

Będziemy dyskutować na aktualne tematy, bazując na autentycznych materiałach i prawdziwych scenariuszach z wybranych dziedzin życia, zawsze zgodnie z Twoimi zainteresowaniami i celami. Będziemy pracować na podcastach, webinarach i filmach, operując wyłącznie żywym językiem i unikając sztucznych, podręcznikowych formułek. Trener pokaże Ci, jak bez stresu wyjść z dowolnej lingwistycznej opresji i kontynuować wypowiedź bądź rozmowę po angielsku. Wkrótce zyskasz pewność, że poradzisz sobie podczas rozmowy po angielsku w każdej codziennej i zawodowej sytuacji.

Opanujesz gramatykę i rozszerzysz słownictwo w ramach konwersacji – bez mozolnego wykonywania powtarzalnych ćwiczeń i żmudnego wkuwania regułek. Trener będzie tworzył dla Ciebie spersonalizowane powtórki językowe, szczegółowo kontrolował Twoje postępy i dostarczał Ci wartościowy feedback. Dzięki temu będziesz wiedzieć, na czym dokładnie się skupić.

Pokażemy Ci, jak się uczyć!

Chcesz rozwijać swoje kompetencje językowe, ale nudzą Cię utarte i mało efektywne schematy?
Masz problem z organizacją nauki i utrzymaniem motywacji na wysokim poziomie? 

W ramach indywidualnych lekcji z trenerem rozprawisz się z nieefektywnymi schematami i złymi nawykami edukacyjnymi. Poznasz nowoczesne metody uczenia się, które będziesz mógł zacząć stosować od zaraz. Dowiesz się, jak uczyć się bez podręczników, tworząc wartościowe autorskie materiały językowe.

Twój trener zadba  o świeże wyzwania językowe, dzięki którym nauka będzie ciekawa, maksymalnie angażująca i przyjemna, a Tobie nie zabraknie motywacji.

Indywidualny kurs języka angielskiego optymalnie dopasowany do Twoich potrzeb

Indywidualny kurs angielskiego to prywatne lekcje, które mogą być w 100% dopasowane do Twoich potrzeb, indywidualnych celów oraz Twojego grafiku. Plan nauki projektujemy w oparciu o szczegółową analizę Twoich umiejętności, oczekiwań i zainteresowań.

Chcesz z sukcesem zdać dowolny egzamin językowy, podnieść swoją konkurencyjność na rynku pracy, wzmocnić swoją pozycję w firmie i zdobyć awans? Twoim celem jest rozwijanie zainteresowań, podróżowanie i poznawanie ludzi z całego świata? Indywidualne korepetycje z angielskiego to relacja trener – uczeń i czas tylko dla Ciebie! Wykorzystaj go do osiągnięcia swoich celów językowych!

Indywidualne lekcje angielskiego - skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, a następnie ustalimy szczegóły współpracy.  

 

lub zadzwoń do mnie

Agnieszka, tel. 512 394 506

Wkrótce skontaktuję się z Tobą

Tymczasem zapraszam na nasze media społecznościowe: