Kurs angielskiego dla studentów

Chcesz powtórzyć i usystematyzować angielską gramatykę, przypomnieć słownictwo i nabrać pewności przed egzaminem?

Studencka rutyna polegająca na wkuwaniu słówek i wałkowaniu gramatyki nie przynosi efektów?

Obawiasz się, że polegniesz na klasówce, teście, kolokwium?

Naszą pasją jest neurodydaktyka, czyli nauka przyjazna mózgowi – kurs angielskiego dla studentów nie mają nic wspólnego ze szkolną rutyną!

Online

Lekcje indywidualne

Materiały gratis

Planer nauki

Nie chcemy, żebyś schematycznie wypełniał ćwiczenia w podręcznikach!

Wiemy, że schematyczne wypełnianie luk w podręcznikach i wkuwanie wszystkiego na pamięć nie przynosi wymarzonych efektów, dlatego naszym celem jest zaangażowanie Cię w naukę angielskiego w taki sposób, żebyś poczuł radość z przyswajania nowych widomości i umiejętności. Wierzymy w działania metodyczne i systematyczne, dlatego obok spotkań z naszymi Lektorami, zaproponujemy Ci stworzenie planu nauki oraz zmotywujemy do samodzielnej pracy. Częste, ale krótkie sesje językowe – 15 minut dziennie – to doskonały sposób na to, żeby angielski sam wchodził do głowy.

Naszym celem w ramach kursu angielskiego dla studentów jest nie tylko powtórzenie i usystematyzowanie materiału, ale także przekonanie Cię, że rozwój językowy odbywa się ustawicznie, a uczysz się nie tylko do egzaminu, kolokwium czy testu - uczysz się, żeby się swobodnie komunikować. Bo nie ma większej przyjemności, niż móc porozumiewać się w języku obcym bez wstydu i zbędnych barier mentalnych.
Dzięki systematycznej pracy i zaangażowaniu szybko zobaczysz efekty, a wtedy zrozumiesz, że egzamin to była tylko doraźna motywacja. Ważniejsze jest, żebyś na długo zapamiętał cały materiał i używał języka angielskiego zawsze, kiedy nadarzy się okazja.
Nasi Lektorzy mają indywidualne podejście do każdego kursanta. Przemyślana struktura zajęć sprawia, że szybko i skutecznie powtórzysz i usystematyzujesz angielską gramatykę oraz przypomnisz sobie słownictwo. Nie tylko poprawisz swoje kompetencje językowe, ale także poczujesz się pewny siebie, a to na pewno przełoży się na pozytywny efekt egzaminu, testu czy kolokwium.

Kurs angielskiego dla studentów - dla kogo?

Zajęcia na studiach nie przynoszą efektów, a Ty wciąż masz wrażenie, że nie uczysz się nowych rzeczy tylko tkwisz w miejscu? Masz dość mechanicznego wypełniania niczym nieróżniących się od siebie zeszytów ćwiczeń? Nasz kurs angielskiego dla studentów jest właśnie dla Ciebie! To propozycja dla osób, zmotywowanych i zaangażowanych, które chcą przejść od mozolnego wkuwania do egzaminu na poziom skutecznego trenowania kompetencji językowych.

Precz ze szkolną zasadą “trzech zet” – zakuć, zdać, zapomnieć. Nie proponujemy Ci schematycznych i nudnych zajęć – oferujemy kurs dla studentów na miarę  21. wieku. Pracujemy na materiałach, które maksymalnie rozwijają Twoje soft skills: komunikatywność, szukanie rozwiązań poza schematami czy krytyczne myślenie. Obawiasz się, że szukając rozwiązań poza schematami nie zdasz egzaminu? Zdasz! Po naszych lekcjach będziesz czuł się pewnie i zyskasz niezbędne umiejętności językowe.

Kurs angielskiego dla studentów - rzetelne wsparcie w procesie nauki

Jeśli tylko wykażesz się zaangażowaniem, zrobimy wszystko, aby zajęcia przygotowały Cię do zdania egzaminu bez stresu i zbędnych emocji. Pamiętaj: pracując systematycznie jesteś w stanie zdać każdy egzamin z języka angielskiego. 

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, a następnie ustalimy szczegóły współpracy.  

 

lub zadzwoń do mnie

Agnieszka, tel. 512 394 506

Wkrótce skontaktuję się z Tobą

Tymczasem zapraszam na nasze media społecznościowe: