Nauka angielskiego stacjonarnie

Nie lubisz zdobywać nowych umiejętności językowych, nie mając bezpośredniego kontaktu z lektorem? Chcesz praktycznej nauki języka, oczekujesz motywacji, wsparcia i feedbacku, w ramach którego dowiesz się jakie są Twoje postępy w nauce i nad czym jeszcze warto popracować? Stacjonarna nauka angielskiego to najlepszy sposób na przełamanie bariery językowej i osiągnięcie doskonałych rezultatów w krótkim czasie. Przemyślana struktura każdych zajęć oraz wykorzystanie nowoczesnych metod nauczania i zasad neurodydaktyki to gwarancja sukcesu.

Jak uczymy? Odkrywając mocne stron naszych Kursantów!

Zależy nam na tym, żeby praca nad doskonaleniem umiejętności językowych była przyjemna i jak najbardziej efektywna dla Kursanta a także dająca pole do popisu dla Lektora. Stacjonarne nauczanie angielskiego to niepowtarzalna szansa na zmianę złych nawyków wyniesionych ze szkoły albo ze studiów (wkuwanie słówek i wałkowanie gramatyki) oraz zyskania umiejętności tworzenia rzetelnych i odpowiadających naszemu stylowi nauki notatek. Nie marnujemy czasu na uczenie nieprzydatnych rzeczy, każdemu Kursantowi gwarantujemy systematyczną pracę i konkretny plan nauki, którego efektem jest swobodna komunikacja w języku angielskim. 

Uczymy tak jak nas uczono: z pasją, zaangażowaniem, w stylu warsztatowym, z naciskiem na komunikację i mając w perspektywie jasno określony cel – możliwość porozumiewania się płynną angielszczyzną w sytuacjach zawodowych, w podróży, w codziennym życiu. Nasi lektorzy są kreatywni, cechują się elastycznością umożliwiającą im pracę z Kursantami na różnych etapach językowego zaawansowania. Mają też dostęp do stale aktualizowanych materiałów dydaktycznych, które bazują na źródłach, po które każdy Uczeń sięga z przyjemnością: filmów i tutoriali na YT, artykułów z prasy tradycyjnej i ze stron internetowych, filmów fabularnych. Taki kontakt z żywym językiem znacząco podnosi efektywność nauki. 

Stacjonarny kurs angielskiego pozwala zrozumieć, że błędy są naturalnym elementem nauki, a dobra organizacja pracy i systematyczne treningi to najprostsza droga do przełamania bariery językowej. Nie obawiaj się: nie hołdujemy zasadzie, że mechaniczne wypełnianie ćwiczeń w podręcznikach to najlepsza metoda przyswajania sobie języka angielskiego. Możesz być równie kreatywny jak nasi Lektorzy – własnoręczne projektowanie ćwiczeń, fiszek czy map myśli powoduje głębokie przetworzenie oraz trwałe przyswojenie materiału. Stawiamy na praktykę, a praktyka w nauce języka obcego to nic innego, jak rozmowa. Większość Kursantów boi się mówić po angielsku i stresuje ich myśl, że mają odezwać się na spotkaniu w języku obcym. Im więcej mówisz, tym mniej obaw przed popełnianiem błędów i ośmieszeniem się na forum publicznym. 

Dla kogo stacjonarny kurs angielskiego?

Lubisz niekończące się Polaków rozmowy, ale konieczność przejścia na język angielski przyprawia Cię o ból głowy? Wstydzisz się mówić po angielsku, szczególnie na oficjalnych spotkaniach, choć swoją znajomość angielskiego określiłbyś jako dobrą? A może popełniasz jedynie drobne błędy, ale one tak Cię zawstydzają, że milczysz, zamiast włączyć się w interesującą dyskusję po angielsku? Stacjonarna nauka angielskiego jest doskonałym rozwiązaniem. Zyskasz wsparcie innych uczestników kursu oraz Lektorów. Przełamiesz lęk przed różnorodnymi sytuacjami społecznymi. Przejdziesz od mozolnego wkuwania do skutecznego trenowania!

Stacjonarna nauka angielskiego - systematyczność, plan nauki, indywidualne podejście

Wyciągniemy Cię ze strefy komfortu i pokażemy, jak wiele może się zmienić, kiedy przełamiesz swoje ograniczenia i strach przed mówieniem i popełnianiem błędów. Dzięki towarzystwu innych Kursantów oraz Lektorów przełamiesz lęk przed rozmowami na żywo. Stacjonarna nauka angielskiego nowoczesnymi metodami to jest, czego szukasz. 

 

Nauka angielskiego stacjonarnie - skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, a następnie ustalimy szczegóły współpracy.  

 

lub zadzwoń do mnie

Agnieszka, tel. 512 394 506

Wkrótce skontaktuję się z Tobą

Tymczasem zapraszam na nasze media społecznościowe: