Kurs języka angielskiego
dla maturzystów

Stresujesz się przed maturą z języka angielskiego?​
Nie wiesz jak efektywnie zorganizować swoje przygotowania do jednego z najważniejszych egzaminów?​
Naukę kojarzysz z wkuwaniem na pamięć i schematycznymi ćwiczeniami?

Online

Małe grupy

Materiały gratis

Planer nauki

Wiemy, że matura kojarzy się ze stresem i mozolnymi przygotowaniami. Niestety w większości szkół nie ma czasu na praktyczną naukę języka, a lekcje sprowadzają się do wykonywania schematycznych ćwiczeń. Uczniowie wkuwają mnóstwo słówek na pamięć i potrafią wyrecytować zastosowanie poszczególnych czasów. Nie potrafią jednak rozmawiać, swobodnie i bez stresu. Teoretycznie szkoła powinna być miejscem, w którym uczniowie mogą rozwijać swoje talenty, uczyć się praktycznych umiejętności i odkrywać nowe rzeczy. W rzeczywistości jest to głównie sucha teoria, przeładowany materiał i ciągłe testowanie. 

 

Nikt nie mówi o tym jak uczyć się efektywnie, z jakich technik korzystać, jak działa pamięć. Wydaje się, że szkoła nastawiona jest tylko na wynik. 

My wiemy, że język angielski jest teraz kluczową kompetencją na rynku pracy. 90% atrakcyjnych i dobrze płatnych ofert pracy wymaga płynnej znajomości języka obcego. Za kilka lat znalezienie pracy bez znajomości angielskiego będzie niemożliwe. Dlatego pomożemy Tobie już teraz i przygotujemy na nadchodzące wyzwania językowe! 

 

Dzięki naszemu kursowi nie tylko bez stresu przygotujesz się do najważniejszego egzaminu w swoim życiu, ale przede wszystkim nauczysz się swobodnie rozmawiać w języku angielskim. Poznasz techniki zapamiętywania i nauczysz się korzystać z materiałów autentycznych. 

Nauczymy Ciebie swobodnej rozmowy w języku angielskim

Wiemy, że duża część osób zmaga się z barierą językową i strachem przed rozmową. To efekt braku ćwiczeń konwersacyjnych na lekcjach, po prostu nie ma na to czasu. Zamiast rozmowy przewijają się dziesiątki takich samych ćwiczeń gramatycznych. Uczniowie wykonują je w końcu schematycznie i nie zastanawiają się wcale nad poprawnymi odpowiedziami. Nasz kurs języka angielskiego nauczy Ciebie mówić płynnie i swobodnie.

Praca w małych, komfortowych grupach pozwala znacznie zwiększyć pewność siebie podczas rozmowy

 

Podczas kursu pokazujemy także jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Nieraz zdarzy się tak, że zapomnisz słówka lub nie do końca zrozumiesz swojego rozmówcę. W takich momentach pojawia się blokada i nie wiemy co dalej robić. Przedstawimy Tobie skuteczne techniki dzięki, którym będziesz mógł kontynuować rozmowę bez stresu w każdej sytuacji. Różnorodne ćwiczenia komunikacyjne przygotują Ciebie do ustnej części egzaminu, tak abyś bez stresu mógł zaprezentować swoje umiejętności! 

Dostaniesz od nas wszystkie niezbędne materiały

Gdy mowa o nauce języka, potrzebna jest praktyka. Wszystko co możesz zrobić w domu przygotowujesz samodzielnie wraz z naszymi wskazówkami. Wysyłamy Tobie niezbędne materiały i prezentacje dzięki którym odświeżysz gramatykę. Wszystko w postaci jasnych przykładów w myśl zasady – gramatyka w pigułce. Podczas wspólnych zajęć uczymy się praktycznie. Wykorzystujemy nowe konstrukcje oraz słówka w rozmowie. Analizujemy różne konteksty i dokładnie wyjaśniamy wszystkie zadania maturalne, abyś wiedział czego się spodziewać. 

Pokażemy Tobie co oznacza efektywna nauka angielskiego

Jeśli Twoja dotychczasowa nauka sprowadzała się tylko do wkuwania słówek na pamięć i robienia dziesiątek gramatycznych ćwiczeń to niestety nie tędy droga. Złe nawyki często wynosimy ze szkolnych lat, kiedy to nikt nie mówi nam jak naprawdę uczyć się produktywnie. W szkole liczy się ocena, a nie Twoja prawdziwa znajomość języka. 

Pokażemy Tobie praktyczne rozwiązania, które uwzględniają procesy pamięciowe. To jak uczyć się w zgodzie z własnymi predyspozycjami. Jak zapamiętać na lata, a nie na chwilę. Jak tworzyć własne materiały językowe i uczyć się bez podręczników

Podstawowa wiedza o funkcjonowaniu pamięci zmieni całkowicie Twoje podejście do nauki. Udowodnimy Tobie, że każdy jest w stanie nauczyć się języka obcego, bez stresu, presji, a nawet z przyjemnością.

Spersonalizowane powtórki i Twój stały rozwój

Jedną z najważniejszych zasad w naszej szkole jest systematyka i regularne powtórki. Każde zajęcia rozpoczynamy od krótkiego powtórzenia materiału. Takie cykliczne powtórki pozwalają Tobie jeszcze lepiej utrwalić materiał. Dodatkowo wiesz nad jakimi zagadnieniami musisz jeszcze popracować. Powtórki tworzone są dla każdej grupy indywidualnie w zależności od przerobionego materiału. Nauka w naszej szkole jest bardzo usystematyzowana, konkretny plan działania pozwala Tobie na spokojne przygotowania i podejście do egzaminu bez stresu.

Co zyskujesz zapisując się na kurs języka angielskiego dla maturzystów?

Przekażemy Tobie wszystkie szczegółowe informacje na temat egzaminu i zadań
Otrzymasz konkretny plan nauki i wszystkie niezbędne materiały
Pokażemy Tobie techniki zapamiętywania i efektywnej nauki
Wyrobisz w sobie nawyk systematycznej nauki
Nauczysz się swobodnie rozmawiać

Kurs angielskiego dla maturzystów

Wybierz plan najlepszy dla Ciebie!

Standard

1400 zł za semetr
 • Grupa 6 os.
 • 2x w tyg. po 50 min.
 • Czas trwania:
  wrzesień - luty
 • Tylko 35 zł za jedną lekcję!

Komfort

1800 zł za semestr
 • Grupa 4 os.
 • 2x w tyg. po 50 min.
 • Czas trwania: wrzesień - luty
 • Tylko 45 zł za jedną lekcję!

Premium

100 zł za lekcję
 • Zajęcia indywidualne
 • Lekcje 45 min.
 • Czas trwania:
  do ustalenia
 • Dowolna
  częstotliwość
Lektor język angielski szczecin

Poznaj naszą szkołę językową!

Nazywam się Agnieszka i jestem założycielką Treningu Językowego. Z wykształcenia jestem filologiem języka angielskiego i norweskiego. Od dziecka jestem zakochana w angielskim, a nauka języków obcych sprawia mi ogromną przyjemność! Mówię biegle w języku angielskim, norweskim i hiszpańskim, a także jestem certyfikowanym coachem. Umiejętności coachingowe wykorzystuję w precyzyjnym wyznaczaniu celów językowych, motywowaniu oraz odkrywaniu mocnych stron moich Kursantów, tak aby wspólna praca była przyjemna i jak najbardziej efektywna!

Moja szkoła językowa powstała nie tylko z pasji do języków obcych, ale także do nauczania przy wykorzystaniu nowoczesnych metod oraz zasad neurodydaktyki.

Przez wiele lat uczymy się przez schematyczne wypełnianie luk w podręcznikach oraz wkuwanie regułek i słówek. Po zakończeniu edukacji okazuje się, że boimy się odebrać telefon w pracy czy uczestniczyć w zagranicznym spotkaniu. Świetnie znamy zasady, ale nie potrafimy wykorzystać ich w praktyce.

Kursy w naszej szkole językowej zaprojektowane są w taki sposób, aby skupić się przede wszystkim na komunikacji, praktycznej nauce oraz wykorzystaniu autentycznych treści na zajęciach.

Uczymy się przez rozmowę, poruszamy tematy z życia codziennego, tematy polityczne, ekonomiczne, tematy taboo – nie boimy się rozmawiać, bo chęć wiedzy i dyskusji motywuje Kursantów do stałego rozwijania kompetencji językowych.

Nasza szkoła języka angielskiego i norweskiego jest dla osób, które pragną się rozwijać i osiągać cele.

Mogę obiecać, że pomożemy Tobie poczuć się pewnie i płynnie komunikować w każdej sytuacji.

Agnieszka Selwesiuk
Założyciel

Co jest najważniejsze w naszej szkole językowej?

Twoja pewność siebie

Abyś czuł się pewnie w każdej nowej sytuacji językowej.

Autentyczność

Pracujemy z podcastami
i artykułami, abyś uczył się języka w naturalnym kontekście.

Jakość

Szanujemy Ciebie oraz Twój czas, dlatego w naszej szkole językowej dbamy o kursy na najwyższym poziomie i maksymalną praktykę.

Feedback

Dla Ciebie, abyś stale się rozwijał i wiedział na czym koncentrować swoją naukę.
Dla nas, abyśmy mogli jeszcze lepiej dopasować się do Twoich potrzeb.

Twoje kroki do sukcesu

Wszystko zaczyna się od pierwszego kroku.
Nasza szkoła językowa jest dla osób, które pragną się rozwijać i stale podnosić swoje kompetencje.
Zrób pierwszy krok, a my pomożemy w  zrealizowaniu Twoich celów językowych.

Cel i motywacja

Jesteś gotowy na przełamanie swojej bariery językowej?
Jaki jest Twój cel?
Co chcesz osiągnąć dzięki zajęciom w naszej szkole językowej?
Co tak naprawdę sprawia, że chcesz uczyć się języka?

Plan działania

Nasza szkoła języka angielskiego i norweskiego projektuje kursy szyte na miarę! Stworzymy konkretny plan działania dopasowany do Twoich potrzeb, predyspozycji, a także możliwości czasowych.

Zaangażowanie

Zaangażowanie i aktywny udział w procesie nauki języka. Bądź dociekliwy, analizuj, odkrywaj, otaczaj się językiem także poza zajęciami językowymi. To Ty jesteś odpowiedzialny za swój rozwój i masz realny wpływ na to co zrobisz, żeby przybliżyć się do wymarzonej biegłości językowej. Twoja pewność siebie i wysokie kompetencje przekładają się na nowe możliwości zawodowe, atrakcyjne zarobki, a także bezstresowe podróże i niezależność w każdej sytuacji.

Sukces

Nasza szkoła językowa stawia na jasno określony cel i plan działania. Zajęcia językowe w naszej szkole są zaprojektowane w taki sposób, aby na bieżąco monitorować Twoje postępy. Najważniejsza jest dla nas komunikacja, praktyka i systematyka. Podczas zajęć w naszej szkole językowej będziemy wspierać Ciebie w codziennych wyzwaniach i motywować do działania!

Kurs angielskiego dla maturzystów

Zadzwoń do mnie:

512 394 506

lub zostaw dane, a ja skontaktuję się z Tobą:

Opinie naszych kursantów

Razem z Agnieszką powróciłam do nauki angielskiego po wieloletniej przerwie. Po bardzo miłej rozmowie, która miała na celu określenie mojego poziomu zaawansowania, zostałam przydzielona do świetnej grupy, w której czuję się bardzo komfortowo i po prostu na właściwym miejscu. Lekcje są zawsze bardzo ciekawe i kładą duży nacisk na mówienie. (…) Zajęcia on-line świetnie się sprawdzają, oszczędzają mój czas na dojazdy i mogę uczestniczyć w nich nawet podczas wyjazdów.

Marta

Polecam to chyba za mało powiedziane. Co ich wyróżnia na tle innych: profesjonalizm, zaangażowanie i umiejetność motywowania. To nie są klasyczne spotkania jakie nam się kojarzą ze szkoły. To trening, gdzie po każdym spotkaniu jest WOW i chcesz więcej. Dlaczego bo widzisz rezultaty, przełamujesz swoje bariery. Pracowałam indywidualnie i w grupie, w biurze i zdalnie – w zależności od możliwości i zawsze najwyższa jakość. Wiem, że jestem w dobrych rękach i z czystym sumieniem polecam.

Magdalena
Kiedy decydowałem się prawie dwa lata temu żeby zacząć jakiś kurs lub korepetycje z języka angielskiego, miałem wiele obaw co do wyboru odpowiedniej szkoły i kursu – bałem się uczenia „podręcznikowego”, wkuwania samej gramatyki, przerabianie beznamiętnie kolejnych działów z jakiegoś podręcznika… Moje wątpliwości zostały całkowicie rozwiane odkąd zacząłem zajęcia z Agnieszką. Agnieszka prowadzi swoje zajęcia opierając się na ciekawych materiałach z Internetu, filmach lub artykułach które są podstawą do dyskusji i rozwijania swoich umiejętności językowych. (…) Szczerze polecam i rekomenduje każdemu kto chce się uczyć języka w nowoczesny i profesjonalny sposób!
 
 
Dariusz

Kotka da hasło :)

Zaczekaj!

Dołącz do naszego newslettera.
Na start otrzymasz cenne rady jak zmotywować się do nauki języka obcego. 🙂