fbpx

Naszym priorytetem jest rozwój umiejętności komunikacyjnych, dlatego podczas wszystkich kursów językowych szczególny nacisk stawiamy na konwersacje, nawet na niższych poziomach zaawansowania.

Pracujemy na materiałach autentycznych, czyli artykułach, krótkich filmach, prezentacjach oraz podcastach. Subskrybujemy magazyny w języku angielskim, aby jak najlepiej pomóc naszym Kursantom w zanurzeniu się w języku angielskim.

Naszymi bazowymi podręcznikami jest seria SpeakOut oraz Keynote.

Podręcznik SpeakOut jest zaprojektowany z myślą o potrzebach dorosłych kursantów i zawiera dużą ilość ćwiczeń konwersacyjnych.

Seria Keynote oparta jest na kultowych przemówieniach TED, dlatego oprócz materiałów autentycznych, pozwala na dyskusje na aktualne i poruszające tematy dzisiejszego świata.

Aby urozmaicić zajęcia językowe wykorzystujemy karty konwersacyjne oraz angażujące gry językowe.

DLACZEGO nasz KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO JEST EFEKTYWNY?

Naszą pasją jest neurodydaktyka, czyli nauka przyjazna mózgowi. Wiemy, że schematyczne wypełnianie luk w podręcznikach i wkuwanie wszystkiego na pamięć nie przynosi wymarzonych efektów, dlatego naszym celem jest zaangażowanie Ciebie w proces nauki oraz tworzenia materiałów edukacyjnych.

Podczas kursu języka angielskiego będziesz projektować własne karty konwersacyjne, tworzyć fiszki oraz powtórki językowe, które mają za zadanie pozostawić głęboki ślad w Twojej pamięci, co przełoży się na długotrwałe zapamiętanie materiału.

Będziesz uczyć się gramatyki przy wykorzystaniu pytań oraz opowiadaniu o swoich własnych doświadczeniach, ponieważ to co odnosi się do Ciebie jest ważne dla Twojego mózgu, co znów przekłada się na lepsze efekty w nauce.

Wierzymy w systematykę, dlatego każde zajęcia zaczynamy od rozgrzewki językowej oraz krótkiej powtórki materiału. Chcemy, abyś na bieżąco monitorował swoje postępy i wiedział nad czym pracować samodzielnie.

Pomagamy Tobie w stworzeniu planu nauki oraz motywujemy do samodzielnej pracy, nie powiemy Tobie, że nauczysz się angielskiego w miesiąc, ale gwarantujemy, że dzięki systematycznej pracy i zaangażowaniu szybko zobaczysz efekty. Pomagamy ambitnym i zmotywowanym osobom osiągnąć wymarzone cele językowe.

Ważne są dla nas Twoje osobiste potrzeby, oczekiwania oraz wyzwania, dlatego każdy kurs projektujemy w oparciu o potrzeby danej grupy. Stawiamy na Twój rozwój językowy i najwyższą jakość materiałów.w 

Wiemy, że Twój czas jest cenny, dlatego pomagamy Tobie zorganizować naukę efektywnie pomiędzy wspólnymi treningami językowymi.

Zajęcia opierają się na praktycznych umiejętnościach i materiałach, które są ważne i aktualne.

Nasza szkoła jest dla osób, które pragną stale rozwijać swoje kompetencje i osiągać cele.

Mogę obiecać, że nasze kursy języka angielskiego pomogą Tobie poczuć się pewnie i płynnie komunikować w każdej sytuacji.