Kursy języka angielskiego

Czy wiesz, że język angielski jest jednym z najbardziej wpływowych języków świata, mimo że w hierarchii popularności zajmuje dopiero trzecie miejsce (za chińskim i hiszpańskim)?
Tak się składa, że język angielski to jedna z dwóch naszych specjalności!

Chcesz szybko podnieść swoje umiejętności językowe i skutecznie rozszerzyć słownictwo?
Jesteś we właściwym miejscu! Ustalmy jaki kurs języka angielskiego jest Ci potrzebny i… bierzmy się za trening!

Grupowe kursy angielskiego

W grupie siła? Tak!

Grupowe kursy angielskiego to propozycja dla osób, które chcą ekspresowo zacząć mówić! Trening w niewielkiej, odpowiednio dobranej pod względem umiejętności językowych grupie pozwoli Ci szybko pokonać opór i złamać barierę językowa raz na zawsze. W ramach zajęć będziecie rozmawiać na bieżące tematy, ucząc się skutecznego argumentowania i negocjowania oraz przeprowadzać efektywne burze mózgów, które otworzą Cię na szybkie ubieranie w słowa swoich myśli.

Cena: od 85 zł/lekcja

Indywidualne kursy angielskiego

Skrojone na miarę Twoich potrzeb!

Potrzebujesz wsparcia w poradzeniu sobie z konkretnym wyzwaniem lingwistycznym? Chcesz mieć pewność, że interesującym Cię zagadnieniom poświęcisz w ramach kursu angielskiego dokładnie tyle czasu, ile będziesz potrzebować? Wybierz indywidualny kurs angielskiego, czyli spotkania z lektorką jeden na jeden. Porozmawiajcie o Twoich celach i priorytetach, a następnie ustalcie plan optymalnie dopasowany do Twoich oczekiwań i Twojego grafiku.

Cena: od 85 zł/lekcja

Intensywny kurs angielskiego

Szybki i skuteczny trening językowy

Szukasz kursu angielskiego, który szybko i skutecznie pozwoli Ci przełamać barierę językową? Nastaw się na intensywny trening językowy i ciesz się efektami, które przyjdą szybciej niż możesz się spodziewać! Nasze kursy języka angielskiego to doskonale zaprojektowana i szczegółowo zaplanowana propozycja nauki z wykorzystaniem najlepszych metod, narzędzi i materiałów. 

Chcemy, żebyś poczuł się swobodnie i pewnie podczas konwersacji po angielsku. Dlatego stawiamy na praktykę – przygotuj się na spokojne rozmowy i zawzięte dyskusje podczas każdych zajęć! 

Wakacyjne kursy angielskiego

Podejmij trzymiesięczne wyzwanie językowe!

Wiemy, że wiele osób ma uraz do gramatyki i złe wspomnienia ze szkolnych lat. Podczas intensywnego kursu wakacyjnego zobaczysz, że nauka gramatyki może być przyjemna i skuteczna. Nie zajmujemy się wykonywaniem nudnych i schematycznych zadań. Zawsze ćwiczymy w sposób praktyczny.

Słownictwo i gramatykę opanujesz pracując n.a ciekawych i aktualnych materiałach, tworząc wizualne notatki, mapy myśli, autorskie fiszki i karty konwersacji.

Specjalistyczne kursy języka angielskiego

Pracujesz w branży IT, logistyce, księgowości?
Doskonale trafiłeś!
W zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań możemy zaproponować kurs języka angielskiego indywidualny lub grupowy.

Trening językowy - najlepsze kursy języka angielskiego

Naszym celem jest pokazanie Ci, że kurs języka angielskiego nie musi oznaczać mozolnego zapamiętywania długich list słówek i żmudnego wałkowania gramatyki! Nauczymy Cię, jak się uczyć szybko, skutecznie i z przyjemnością oraz wesprzemy Cię w skutecznym pokonaniu wszelkich blokad. Wszystkie kursy angielskiego prowadzą charyzmatyczne lektorki, które doskonale znają się nie tylko na języku angielskim, ale również… na ludziach! Nie działają szablonowo, a tempo pracy i metody dobierają zawsze indywidualnie – do Twoich potrzeb i temperamentu. 

Kursy języka angielskiego - skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, a następnie ustalimy szczegóły współpracy.  

 

lub zadzwoń do mnie

Agnieszka, tel. 512 394 506

Wkrótce skontaktuję się z Tobą

Tymczasem zapraszam na nasze media społecznościowe: