Warsztaty językowe

Czym są warsztaty językowe?

Trenujemy konkretne kompetencje językowe. Forma i tematyka warsztatów jest uzależniona od Twoich indywidualnych potrzeb. Podczas specjalnie zaprojektowanych dla Ciebie warsztatów teoria łączy się z praktyką.

Warsztaty językowe

Warsztaty językowe - od czego zaczynamy?​

Przed przystąpieniem do pracy czeka nas szczegółowa rozmowa, która pozwoli nam lepiej zrozumieć Twoje potrzeby oraz oczekiwania. Wspólnie wyznaczymy priorytety, zapoznamy się ze specyfiką Twojej firmy i branży, a następnie opracujemy scenariusz warsztatów językowych.

Reagując na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku pracy, firmy decydują się na warsztaty językowe z zakresu:

Forma warsztatowa jest niezwykle intensywna, teorię ograniczamy do niezbędnego minimum i skupiamy się na praktyce! Już kilkugodzinna sesja pozwoli Tobie znacząco podnieść wybrane kompetencje. Po zakończonych warsztatach językowych otrzymujesz od nas wskazówki i materiały, które wykorzystasz do samodzielnego rozwoju.

Czy warsztaty językowe są dla Ciebie?

Warsztaty językowe są dla osób, które w szybkim tempie chcą podnieść poszczególne kompetencje językowe. Pomagamy osobom, które oczekują wiedzy w pigułce i maksymalnej praktyki. 

 

Pracujemy z grupami i firmami, które są zmotywowane i nastawione na realizację konkretnych celów. Wiemy jednak, że nie każdy jest w stanie jasno określić swoje priorytety. Z tego powodu zawsze rozpoczynamy współpracę od zbadania Twoich aktualnych potrzeb językowych i planów na przyszłość.

Jak prowadzimy warsztaty językowe?

Warsztaty językowe prowadzone są przez doświadczonych lektorów, którzy posiadają bogate zaplecze metodyczne i merytoryczne. Nasza kadra to nie tylko teoretycy, ale przede wszystkim praktycy, którzy sami znają środowisko biznesowe od podszewki. Możemy pochwalić się lektorami, którzy uczestniczyli w międzynarodowych stażach zarówno w Europie, jak i Stanach Zjednoczonych. Nasi trenerzy wywodzą się ze świata biznesu i sami doskonale wiedzą jakie są najczęstsze problemy w komunikacji biznesowej. Założycielka Treningu Językowego to nie tylko lektor, ale coach i psycholog motywacji. To idealne połączenie na warsztaty językowe z zakresu motywacji i organizacji nauki. 

 

Prowadzimy warsztaty językowe na każdym poziomie zaawansowania językowego. Dobrze czujemy się zarówno w małych i dużych grupach, a obecna rzeczywistość sprawiła, że jesteśmy niezwykle biegli w świecie online, dlatego zapraszamy na warsztaty językowe firmy z całej Polski. 

Warsztaty językowe - skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, a następnie ustalimy szczegóły współpracy.  

 

lub zadzwoń do mnie

Agnieszka, tel. 512 394 506

Nasi klienci

Wkrótce skontaktuję się z Tobą

Tymczasem zapraszam na nasze media społecznościowe: