Angielski dla firm

Zajęcia językowe są jednym z podstawowych benefitów w firmach.

Nasze treningi językowe przyczynią sie do rozwoju Twoich pracowników, a także poprawią współpracę z kontrahentami na rynku międzynarodowym.

Usługi językowe dla firm

Poznaj naszą ofertę usług językowych dla firm

Język angielski - oferta kursów online

Warsztaty językowe

Praktyczne trenowanie kompetencji językowych w biznesie

Audyty językowe

Profesjonalna ocena poziomu językowego pracowników w oparciu o CEFR

Coaching językowy online

Coaching językowy

Pozbądź się bariery językowej i odkryj swoje mocne strony

Usługi językowe dla firm

Angielski dla firm - czy jesteś gotowy na Trening Językowy?

Angielski dla firm z Treningiem Językowym to propozycja dla nowoczesnych i stale rozwijających się przedsiębiorstw. 

Wyobraź sobie rynek pracy za 10 lat. Czy myślisz, że za kilka lat uda się prowadzić biznes bez znajomości języków obcych? 

Już teraz język angielski jest językiem biznesu i nauki. 90% renomowanych firm wykorzystuje język angielski w codziennej komunikacji z klientami.

Bez komunikatywnej znajomości języka angielskiego nie jesteś w stanie nawiązać wartościowych kontaktów biznesowych. 

Jeśli nie rozumiesz swoich klientów, nie możesz efektywnie rozwiązać ich problemów i udzielić niezbędnego wsparcia. 

Gdy obawiasz się odebrać telefon od obcojęzycznego kontrahenta, wpływa to bezpośrednio na Twoją relację z partnerem i renomę firmy. Nikt nie chce czekać na odpowiedź mailową, jeśli dużo szybciej i sprawniej jest po prostu zadzwonić. 

Angielski dla firm to przede wszystkim inwestycja w Twoich pracowników i umacnianie pozycji na rynku. Usługi językowe dla firm mają na celu wyłącznie praktyczną naukę języka. Konkretne umiejętności, które przekładają się na łatwiejsze i szybsze realizowanie codziennych obowiązków.

Angielski dla firm to zwiększenie pewności siebie i swoboda w kontaktach na rynku międzynarodowym. Kluczowym aspektem w oferowanych przez nas usługach językowych dla firm jest przełamanie bariery językowej i płynna komunikacja. Bez stresu i strachu przed popełnieniem błędu. 

Co zyska Twoja firma?

Brak czasu to najczęstszy powód do odkładania nauki na później. W skład naszych usług języka angielskiego dla firm wchodzi stworzenie rzetelnego planu nauki dla pracowników. Planer dopasujemy do potrzeb Twojego zespołu, a także profilu firmy. To ogromna oszczędność czasu i dobra organizacja.

Jeśli nie masz konkretnego celu ciężko jest rozwijać umiejętności językowe. Angielski dla firm rozpoczynamy od szczegółowej analizy Twoich potrzeb i priorytetów. To jasny punkt wyjścia do dalszego planowania usług językowych dla Twojej firmy.

Angielski dla firm z Treningiem Językowym to nie nudne i podręcznikowe schematy. Uczysz się rozmawiając i poruszając aktualne dla Ciebie tematy biznesowe.

Angielski dla firm to nie to samo co sztywne, szkolne zajęcia. Urozmaicimy Twoją naukę o stymulujące gry komunikacyjne. Nauka języka to nie wypełnianie luk w podręcznikach.

Najlepiej uczysz się rzeczy, które są dla Ciebie przydatne i wartościowe. Nasze usługi językowe dla firm projektujemy w oparciu o indywidualny profil firmy, a także zainteresowania kursantów.

Angielski dla firm - co oprócz języka?

Pomożemy w rozwoju Twojego biznesu!

Wyposaż swoich pracowników w niezbędne umiejetności językowe, które przyczynią się do rozwoju Twojej działalności! 

Usługi językowe dla firm - skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, a następnie ustalimy szczegóły współpracy.  

 

lub zadzwoń do mnie

Agnieszka, tel. 512 394 506

Nasi klienci

Wkrótce skontaktuję się z Tobą

Tymczasem zapraszam na nasze media społecznościowe: