Lektorzy z pasją

Poznajmy się

lektor jezyk angielski szczecin2
Język angielski/norweski

Agnieszka

Filolog języka angielskiego oraz norweskiego. Skończyłam studia na ścieżce pedagogicznej, co oznacza, że przeszłam przez wszystkie etapy praktyk edukacyjnych i wiem jak zaplanować zajęcia od strony dydaktycznej. Nie wystarczy znać dobrze język, aby przekazać wiedzę. Zajęcia muszą być dokładnie przemyślanie i zaprojektowane pod konkretny cel. Zależy mi, aby nasze spotkania były dla Ciebie interesujące, dlatego stale się rozwijam i poszerzam swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.

Co więcej, sama uczę się języków, więc wiem z jakimi trudnościami zmagasz się na co dzień.

Jestem także certyfikowanym coachem, dlatego pomogę Tobie precyzyjnie określić cel językowy i wyznaczyć plan, który przybliży Ciebie do wymarzonej biegłości językowej. Jako coach zadbam o Twoją motywację wewnętrzną i pomogę odkryć mocne strony, które wykorzystasz w codziennej nauce języka.

A co poza pracą? Uwielbiam sport i aktywny tryb życia, poza lekcjami szukam przepisów na odchudzone desery i nietuzinkowe pomysły na lekcje. Kocham odwiedzać nowe miejsca i poznawać różne kultury.
Agnieszka - lektor języka angielskiego
Język angielski

Agnieszka

Ukończyłam studia na kierunku filologia angielska. Moja przygoda z nauką angielskiego rozpoczęła się na dobre dopiero w gimnazjum, kiedy to chciałam poznać znaczenie tekstów piosenek moich ulubionych brytyjskich zespołów. Mimo to, intensywna nauka przez kilka lat poprowadziła mnie najpierw do Londynu, gdzie przez rok studiowałam na kierunku Music Management, a później na Uniwersytet Szczeciński, na którym rozpoczęłam studia filologiczne. Podczas nauczania innych cenię sobie korzystanie z materiałów autentycznych, czyli audycji oraz artykułów publikowanych w przestrzeni publicznej w języku angielskim. Równie ważną kwestią jest dla mnie określenie celu w nauce i indywidualne podejście do każdej osoby, z którą pracuję. 
 
W wolnym czasie lubię grać w brydża, słuchać muzyki (w ostatnim czasie głównie jazzu) oraz czytać powieści biograficzne.
Język angielski

Ewelina

Z wykształcenia jestem filologiem języka angielskiego, z zamiłowania przekazuję tę wiedzę dalej. I nie bez podstaw dydaktycznych – od początku studiów byłam nastawiona na nauczanie, dlatego wybrałam specjalizację nauczycielską. Od ponad trzech lat pracuję jako lektor. Zajęcia opieram głównie na komunikacji, co oznacza, że przez większość zajęć to Ty mówisz po angielsku. Polski ograniczamy do minimum!

Materiały, z których korzystam, są autentyczne – oparte na artykułach, wiadomościach, krótkich wykładach na różne tematy. Zajęcia dopasowuję do indywidualnych potrzeb i zainteresowań ucznia.

Oprócz tego, co omówimy na lekcjach, podpowiem jak sprawić, żeby nauka języka była przyjemna. Sama próbuję się nauczyć hiszpańskiego i, dios mio, nie ma lekko!

Poza pracą słucham podcastów z gatunku true crime, śpiewam (nie umiem, ale mnie to nie powstrzymuje) oraz gram na konsoli.

Martyna - lektorka norweskiego
Język norweski

Martyna

Jestem absolwentką filologii norweskiej. 
Języki od zawsze pozwalały mi na poszerzanie swoich perspektyw i możliwości. W trakcie trwania studiów uczestniczyłam w wymianie studenckiej, dzięki której miałam okazję mieszkać w Norwegii i poznawać ten piękny kraj oraz kulturę z bliska. Nieprzerwany kontakt z tym językiem pozwolił mi zebrać szeroką gamę materiałów, dzięki któremu nauka ze mną staje się przyjemna i ciekawa. Cechuję się indywidualnym podejściem do każdego ucznia, wyrozumiałością oraz empatią- rozumiem, że nie wszystko przychodzi łatwo. Najwięcej przyjemności w nauczaniu drugiej osoby sprawia mi osiągnięcie przez kursanta wcześniej postawionych sobie celów.

W wolnym czasie uwielbiam jeździć rowerem, podróżować, czytać książki oraz spędzać czas z bliskimi mi osobami.

Język angielski

Aleksandra

Jestem absolwentką Lingwistyki Stosowanej (język angielski i rosyjski) ze specjalizacją nauczycielską i tłumaczeniową. Doświadczenie glottodydaktyczne zbieram już od kilku lat w kraju jak i za granicą – ostatnio podczas półrocznego stażu w Rosji. Uczestniczyłam w  wielu zagranicznych projektach i praktykach w ramach programu Erasmus+. Jezyk jest dla mnie kluczem otwierającym furtki do poznania obcych kultur oraz nawiązywania międzynarodowych przyjaźni. Dlatego też staram się, aby moich zajęciach uczniowie spędzali czas maksymalnie praktycznie i produktywnie, a  prezentowaną wiedzę mogli przełożyć na sytuacje życia codziennego. Wierzę w możliwości wszystkich uczniów, niezależnie od  ich wieku i poziomu języka. Na lekcjach staram się być elastyczna, dostosowywać tematy do zainteresowań uczniów, rozmawiać o bieżących sprawach.
Najwięcej przyjemności sprawiają mi spacery nad ulubionym jeziorem, taneczne rytmy oraz literatura non-fiction.
Język angielski

Marta

Nazywam się Marta Szyszkowska. Ukończyłam studia magisterskie z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w Akademii Leona Koźmińskiego oraz studia podyplomowe w Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej UW na Uniwersytecie Warszawskim w. Od trzech lat nauczam języka angielskiego dorosłych i młodzież.  Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie biznesowe w organizacjach międzynarodowych. Odbyłam również ponad 2-letni staż zawodowy w Massachusetts, USA.
Prowadzę kursy języka angielskiego  z zakresu angielskiego biznesowego, specjalistycznego oraz ogólnego na wszystkich poziomach zaawansowania. Szerokie doświadczenie w otoczeniu biznesowym sprawia, że doskonale rozumiem międzynarodowe środowisko pracy i umiem swoją wiedzę skutecznie wykorzystać przy prowadzeniu ciekawych i efektywnych lekcji z zakresu Business English. Jestem otwarta, pogodna i serdeczna. Prowadzę zajęcia z pasją oraz zaangażowaniem, dzięki czemu lekcje  są ciekawą przygodą, podróżą w głąb języka.Jestem miłośniczką kultury i literatury amerykańskiej, jazzu oraz kotów:)