Przygotowanie do egzaminu i certyfikatu z języka angielskiego

Potwierdź swoje umiejętności i otwórz przed sobą nowe ścieżki edukacji oraz rozwoju zawodowego.

Zapisz się na kurs online i dołącz do ponad 120 zadowolonych kursantów.

Zdawalność w naszej szkole jest na bardzo wysokim poziomie!

Egzamin i certyfikat Językowy

Kursy przygotowujące do egzaminów językowych to droga na skróty, która pozwoli Ci dostać się do wymarzonej szkoły lub znaleźć oczekiwane zatrudnienie.​

Pomożemy Ci przez nią przejść i zadbamy o Twoje przygotowanie “od A do Z”. Tak, aby zaliczenie egzaminu i uzyskanie certyfikatu z języka angielskiego stało się dla Ciebie jedynie prostą formalnością.

Poznaj naszą ofertę

Egzamin i certyfikat Językowy

Dopasowana forma kursu!

Kurs przygotowujący do certyfikatu z angielskiego. Dlaczego warto?

Podczas całego kursu przygotowującego do certyfikatu w języku angielskim stawiamy na rozwój konkretnych umiejętności, które wykorzystasz zarówno podczas egzaminu, jak i regularnej pracy z językiem obcym. W trakcie jego trwania:

★ Przygotujesz się do zdania egzaminu i uzyskania certyfikatu

Podczas pierwszych zajęć omówimy poszczególne sekcje egzaminu, tak aby nic nie było dla Ciebie zaskoczeniem. Następnie otrzymasz specjalnie przygotowane uwzględniające rozwój umiejętności słuchania, czytania, mówienia oraz pisania. Dodatkowo Twoja nauka będzie wzbogacona o systematyczne powtórki językowe, które pozwolą na bieżące monitorowanie Twoich postępów.

★ Zyskasz stałe wsparcie osobistego trenera języka angielskiego

Będziemy do Twojej dyspozycji zarówno podczas spotkań online, jak i chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie lub wątpliwość już “po” zajęciach.

★ Wyeliminujesz wszystkie najczęściej popełniane błędy

Po każdej pisemnej pracy otrzymasz szczegółową analizę, komentarze i wskazówki, które pozwolą Ci poprawić swoje umiejętności, a co za tym idzie – otrzymać jak najwięcej punktów na egzaminie. Szczególny nacisk położymy na idiomy, czasowniki frazowe oraz kolokacje, które stanowią jeden z najczęstszych problemów podczas zdobywania certyfikatu językowego.

★ Otrzymasz cały pakiet kompetencji językowych

Twoja nauka nie ograniczy się wyłącznie do samego egzaminu. Podczas zajęć znacząco poszerzysz swoje słownictwo o nowe, zaawansowane zwroty. Co za tym idzie – zwiększysz swobodę i pewność siebie w mówieniu, pisaniu i ogólnym używaniu języka angielskiego.

Przygotowanie do certyfikatu z języka angielskiego. Krok po kroku.

Kurs angielskiego przygotowujący do certyfikatu językowego jest bardzo intensywny i wymaga od Ciebie dużo samodzielnej pracy. Idea szkolenia zakłada codzienną, systematyczną pracę – zgodnie z rozpisanym planem treningowym. Długość kursu zależy od Twojej motywacji oraz postępów i trwa średnio 6 miesięcy.

1. Test

Przed pierwszymi zajęciami poprosimy Cię o wykonanie próbnego testu, który pozwoli ocenić Twój poziom, a także zaplanować kolejne kroki szkolenia. Jego wyniki dadzą nam odpowiedź na pytanie, jakie są Twoje mocne strony i nad czym trzeba jeszcze popracować.

2. Plan

Następnie sprawdzimy dostępne terminy egzaminów językowych i to na ich podstawie opracujemy szczegółowy harmonogram zajęć – dopasowany do Twoich planów, potrzeb i możliwości.

3. Nauka

Większość gramatyki, zadań związanych ze słownictwem oraz testów będziesz wykonywać bezpośrednio w domu. Zajęcia przyjmują formę konsultacji, podczas których skupiamy się na najtrudniejszych zagadnieniach i rozwiewamy wszelkie wątpliwości.

Cena przygotowania do certyfikatu językowego z angielskiego​

Poznaj szczegółowy cennik naszych kursów. 

Zajęcia indywidualne

160 zł / 60 min. zajęć
130 zł / 45 min. zajęć
85 zł / 30 min. zajęć​​

Zajęcia w duecie

90 zł / 60 min. (za osobę)

Zadbaj o swoje przygotowanie do egzaminu z języka angielskiego​

Zapisz się na zajęcia w formie online i zwiększ swoje szanse na zdobycie certyfikatu jezykowego.

W cenie kursu czeka na Ciebie:

★ Indywidualny plan treningowy (na każdy dzień tygodnia)
★ Bieżące wsparcie trenera
★ Szczegółowa analiza wszystkich prac pisemnych
★ Dostęp do przykładowych testów
★ Lista przydatnych słówek

Trening Językowy 

tel. 512 394 506

Formularz kontaktowy

Wkrótce skontaktuję się z Tobą

Tymczasem zapraszam na nasze media społecznościowe: