Wakacyjny kurs języka angielskiego

Poziom kursu: A2,B1,B2

Zastanawiasz się nad zmianą pracy?

Myślisz o awansie, ale niewystarczająca znajomość języka angielskiego hamuje Twój rozwój?

Uczysz się języka od wielu lat, a wciąż nie jesteś w stanie komunikować się płynnie?

Podejmij wakacyjne wyzwanie językowe i zobacz jak wiele może się zmienić w 3 miesiące!

Co zyskasz dzięki wakacyjnemu kursowi języka angielskiego?

Wstydzisz się rozmawiać w języku angielskim na forum?

Dzięki naszym małym (4-6 os.) grupom otworzysz się na rozmowę i przełamiesz swoją barierę. Dodatkowo zapisując się na intensywny kurs wakacyjny z języka angielskiego otrzymujesz możliwość uczestnictwa w bezpłatnych warsztatach konwersacyjnych, aby na bieżąco szlifować swoje umiejętności językowe. 

Nie lubisz uczyć się gramatyki?

Wiemy, że wiele osób ma uraz do gramatyki i złe wspomnienia ze szkolnych lat. Podczas intensywnego kursu wakacyjnego zobaczysz, że nauka gramatyki może być przyjemna i skuteczna. Nie zajmujemy się wykonywaniem nudnych i schematycznych zadań. Zawsze ćwiczymy w sposób praktyczny przez zadawanie pytań z nową konstrukcją, karty konwersacyjne oraz gry komunikacyjne. 

Masz dość wkuwania słówek i narzekasz na złą pamięć?

Efektywna nauka to przede wszystkim systematyka. Nasz intensywny, wakacyjny kurs języka angielskiego zaprojektowany jest w taki sposób, aby na bieżąco powtarzać przerobiony materiał. Każde zajęcia rozpoczynają się krótką powtórką, która pozwala Tobie utrwalić najważniejsze i najtrudniejsze zagadnienia.  Większość materiału przerabiamy w formie ustnych ćwiczeń100% komunikacji w języku angielskim! Dodatkowo pokazujemy Tobie jak uczyć się efektywnie z wykorzystaniem fiszek językowych, mach myśli oraz zasad neurodydaktyki. 

Tematy w podręcznikach są dla Ciebie nudne i mało atrakcyjne?

Nasze wakacyjne kursy języka angielskiego opierają się na materiałach autentycznych. To oznacza, że nie pracujemy na konkretnym podręczniku, ale wykorzystujemy materiały z różnych źródeł, tak jak filmy, podcasty oraz artykułu. Tematy staramy się dopasować do zainteresowań naszych kursantów, tak aby w pełni zaangażować ich w  dyskusję.

Zarezerwuj miejsce już dziś!

kurs wakacyjny angielskiego

Wymagania

  • Ciekawość, motywacja, chęć podnoszenia kompetencji językowych 
  • Otwartość na dyskusje i różnorodne tematy (staramy się poruszać niebanalne i angażujące tematy podczas treningów językowych)

Dla kogo?

Dla ambitnych i zmotywowanych uczniów, którzy potrzebują konkretnego planu nauki, dopasowanego do ich potrzeb oraz oczekiwań.