Intensywny kurs
języka norweskiego​

online

Planujesz wyjazd do Norwegii i chcesz komunikować się swobodnie?
Nie wiesz jak zacząć naukę norweskiego i gdzie znaleźć odpowiednie materiały?
A może mieszkasz już w Norwegii i potrzebujesz rozwinąć kompetencje językowe, aby zdobyć wymarzoną pracę?

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą

Zdecydowana większość osób uczących się norweskiego popełnia błędy podczas nauki. Teoretycznie wszyscy wiedzą jak się uczyć, a jednak dobrze nam znane techniki okazują się nieefektywne. W rezultacie zaczynamy myśleć, że nigdy nie nauczymy się norweskiego. Zaczynamy wierzyć w to, że mamy beznadziejną pamięć lub brak talentu do nauki języka obcego. 

Tak naprawdę jest kilka podstawowych elementów, które musisz wprowadzić do swojego planu, aby uczyć się języka efektywnie i w końcu zauważać rezultaty swojej pracy. 

Podczas wspólnej nauki języka norweskiego pokażemy Tobie jak zaplanować naukę, jak korzystać z norweskich źródeł i jak efektywnie wykorzystywać techniki pamięciowe

Online

Neurodydaktyka

Materiały gratis

Planer nauki

Czy intensywny kurs norweskiego jest dla Ciebie?

Naucz się rozumieć norweski

Rozumienie rodowitych Norwegów oraz swobodna rozmowa to najczęstsze wyzwania. Norwegia to kraj o różnorodnych dialektach, z tego powodu język mówiony znacznie różni się od języka w książkach. Może to być szok dla osób, które uczyły się języka norweskiego jeszcze w Polsce, a po przyjeździe do krainy fiordów okazało się, że praktycznie nic nie rozumieją. 

W naszej szkole językowej stawiamy na wykorzystanie autentycznych materiałów w procesie nauki. Korzystamy z filmików oraz podcastów znajdujących się na norweskich stronach. Ta różnorodność źródeł pozwala naszym kursantom osłuchać się z językiem mówionym. Pokażemy Tobie naturalny język i różne konteksty. Dzięki temu nowe sytuacje językowe nie będą tak dużym zaskoczeniem i będziesz wiedzieć czego się spodziewać

Przykładamy dużą wagę do nauki poprawnej wymowy, tak abyś czuł się pewnie podczas rozmowy. Właściwa wymowa uchroni Ciebie przed nieporozumieniem, a także ułatwi zrozumienie Twojego rozmówcy. W języku norweskim długość dźwięku zmienia znaczenie, dlatego zadbamy o porządny warsztat fonetyczny.

Nauka języka norweskiego to komunikacja

W naszej szkole najważniejsza jest komunikacja i stawiamy na rozmowę już od pierwszych zajęć. Wiemy jak wiele osób zmaga się z barierą językową, dlatego od samego początku uczymy się praktycznie. Nowe konstrukcje gramatyczne oraz wyrażenia wykorzystujemy w dialogach. Tworzymy także autorskie karty konwersacyjne, które stymulują dyskusję i pomagają w rozwoju kompetencji językowych. 

Na każde zajęcia przygotowujemy dla Ciebie krótkie powtórki językowe w postaci pytań z słówkami z ostatnich zajęć czy z wykorzystaniem nowych struktur gramatycznych. Niemal cały czas uczysz się mówiąc!  

Nauka norweskiego bez podręczników 

Podczas kursów norweskiego korzystamy z urozmaiconych źródeł. Wybieramy najciekawsze materiały dopasowane do potrzeb naszych Kursantów. Adaptujemy norweskie treści, tak aby nauka była atrakcyjna i przyjemna. Przykładowo, korzystamy z kilku serii na NRK (norweska telewizja), opracowujemy listy najtrudniejszych słówek oraz pytania. Dyskusja na aktualne tematy jest o wiele bardziej aktywizująca niż sztuczne podręcznikowe dialogi.

Efektywna nauka norweskiego to konkretny plan działania 

Niestety większość osób uczy się chaotycznie i mało systematycznie. Obiecujesz sobie regularną pracę z językiem norweskim, ale po powrocie do domu pojawia się zmęczenie czy inne naglące sprawy. W efekcie odkładasz naukę na później, uczysz się sporadycznie, a do tego bardzo schematycznie. Nauka sprowadza się do wkuwania słówek i wypełniania luk w zeszycie ćwiczeń. 

Tak naprawdę wystarczy dobrze ułożony plan, który zakłada krótką, ale intensywną naukę. Przygotowujemy dla Ciebie planer z przykładowymi zadaniami na każdy dzień tygodnia. Są to dodatkowe zadania pomiędzy wspólnymi treningami językowymi. Nasz planer ma wyrobić w Tobie nawyk systematycznej nauki i pokazać Tobie jak uczyć się bez książek. W planerze do nauki języka norweskiego uwzględniamy ćwiczenia z zakresu neurodydaktyki, czyli nauki przyjaznej mózgowi. Wiedzę o tym jak działa mózg i procesy pamięciowe przekładamy na projektowanie zadań językowych. 

Ze spersonalizowanym planem nauki nie ma czasu na wymówki, 15 min. to mniej niż codziennie spędzasz na mediach społecznościowych. Systematyczna praca to Twój stały rozwój

Co po intensywnym kursie norweskiego?

 • Swobodna i bezproblemowa komunikacja w języku norweskim, co oznacza zwiększoną pewność siebie oraz brak stresu
 • Niezależność, to Ty załatwiasz wszystkie swoje sprawy w urzędach i instytucjach, nie musisz polegać na tłumaczach i martwić się czy Twój wniosek zostanie przetworzony prawidłowo
 • Możliwość dobrze płatnej pracy oraz lepszego stanowiska dzięki komunikatywnej znajomości języka norweskiego
 • Możliwość komunikowania się z Norwegami w ich języku, co oznacza nowe znajomości. Jest to szczególnie ważne podczas przeprowadzki do nowego kraju. Nowe przyjaźnie oraz aktywne korzystanie z języka norweskiego pozwolą Tobie na szybkie zaklimatyzowanie się w nowym środowisku
 • Nauka języka obcego to świetny trening dla Twojego mózgu, co wpływa pozytywnie na  funkcjonowanie pamięci
Kurs języka norweskiego Szczecin i online

Wymagania

 • Zajęcia z języka norweskiego na poziomie A1-C1 
 • Chęć doskonalenia kompetencji językowych 
 • Motywacja do pracy z językiem norweskim

Dla kogo?

 • Dla ambitnych osób, które pragną podnieść swoje kompetencje językowe, nauczyć się poprawnej wymowy i swobodnej komunikacji
 • Dla osób, które myślą o zdaniu Norskprøve, Bergenstest 
 • Dla wszystkich myślących o przeprowadzce do krainy fiordów 
 • Dla osób posługujących się norweskim w środowisku pracy

Cennik

Zajęcia indywidualne 

160 zł / 60 min. zajęć
130 zł / 45 min. zajęć
 85 zł / 30 min. zajęć​​

Nie czekaj, zapisz się na intensywny kurs norweskiego

Wypełnij formularz, a następnie ustalimy szczegóły współpracy.  

 

lub zadzwoń do mnie

Agnieszka, tel. 512 394 506

Wkrótce skontaktuję się z Tobą

Tymczasem zapraszam na nasze media społecznościowe: