Indywidualne lekcje języka angielskiego

kurs online

Chcesz w końcu przełamać barierę językową i poczuć się pewnie w każdej sytuacji?
Nie wiesz jak efektywnie zaplanować swoją naukę i czujesz, że cały czas stoisz w miejscu?
Pragniesz w 100% skupić się na rozwoju najważniejszych dla Ciebie kompetencji językowych?

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą

90% osób uczących się języka popełnia te same błędy podczas nauki. Błędy, które spowalniają lub uniemożliwiają dalszy rozwój. Jednak to nie wina uczniów, większość szkół nie mówi jak zorganizować naukę i czerpać maksymalną korzyść z sesji językowych.

Podczas treningów językowych pokażemy Tobie techniki skutecznej nauki, planowania sesji językowych i korzystania z materiałów autentycznych.

Dlaczego indywidualne lekcje angielskiego?

Online

Neurodydaktyka

Materiały gratis

Planer nauki

Wiemy, że duża część osób zmaga się z barierą językową i strachem przed rozmową.

 

Chcesz mówić płynnie i swobodnie, a w głowie analizujesz każde słowo i konstrukcję gramatyczną?  Wstydzisz się popełnić błąd i zostać źle zrozumianym i w efekcie jesteś tylko biernym słuchaczem

 

Praca w systemie 1:1 pozwala znacznie zwiększyć Twoją pewność siebie podczas rozmowy

Niemal 100% zajęć opiera się na ćwiczeniach komunikacyjnych.

To Ty cały czas mówisz w języku angielskim, a Twój trener językowy czuwa nad poprawnością. 

Komfort pracy indywidualnej pozwala Tobie maksymalnie się otworzyć i szlifować jedną z najtrudniejszych kompetencji językowych, tak aby czuć się pewnie w każdej nowej sytuacji językowej. 

Naszym celem jest pokazanie Tobie, że nie ma ograniczeń ani bariery językowej, błędy są naturalnym procesem nauki, bez popełniania błędów nie zrobisz kroku do przodu. 

Chcemy wyciągnąć Ciebie ze strefy komfortu i pokazać jak wiele może się zmienić kiedy przełamiesz swoje ograniczenia i strach przed mówieniem i popełnieniem błędu. 

Gdy mowa o nauce języka, potrzebna jest praktyka

Wszystko co możesz zrobić w domu przygotowujesz samodzielnie wraz z naszymi wskazówkami. 

Wysyłamy Tobie niezbędne materiały i prezentacje dzięki którym odświeżysz gramatykę. Wszystko w postaci jasnych przykładów w myśl zasady – gramatyka w pigułce.

Podczas wspólnych zajęć indywidualnych z języka angielskiego uczymy się praktycznie. Wykorzystujemy nowe konstrukcje oraz słówka w rozmowie.

Analizujemy w jakich kontekstach możemy wykorzystać nowe wyrażenia i jak to wpłynie na znaczenie naszej wypowiedzi. 

Praktyka to dla nas także zagadnienia, które są przydatne, zarówno w codziennej rozmowie jak i w życiu zawodowym. 

Indywidualne lekcje języka angielskiego mają być dopasowane do Twoich potrzeb i środowiska w jakim będziesz używać języka.

Autentyczność, język prawdziwy, a nie sztuczne podręcznikowe teksty. 

Użyteczność, to z czego naprawdę będziesz korzystać. 

Praktyka, a nie suche regułki.

Korzystając z indywidualnych lekcji języka angielskiego tworzymy dla Ciebie spersonalizowaną powtórkę językową

Każde zajęcia rozpoczynamy od krótkiego powtórzenia materiału – słówka, gramatyka, często popełniane przez Ciebie błędy. Otrzymujesz regularny feedback i dokładnie wiesz na czym się skupić i do jakich zagadnień powrócić.

Z pozoru niewielka rzecz, a pozwala na bieżąco reagować i dobierać materiały do Twojego tempa pracy. 

Jeśli Twoja dotychczasowa nauka sprowadzała się tylko do wkuwania słówek na pamięć i robienia dziesiątek gramatycznych ćwiczeń to niestety nie tędy droga.

 

Złe nawyki często wynosimy ze szkolnych lat, kiedy to nikt nie mówi nam jak naprawdę uczyć się produktywnie. W szkole liczy się ocena, a nie Twoja prawdziwa znajomość języka. 

Podczas indywidualnych lekcji języka angielskiego pokażemy Tobie praktyczne rozwiązania, które uwzględniają procesy pamięciowe.

To jak uczyć się w zgodzie z własnymi predyspozycjami.

Jak zapamiętać na lata, a nie na chwilę.

Jak tworzyć własne materiały językowe i uczyć się bez podręczników

Podstawowa wiedza o funkcjonowaniu pamięci zmieni całkowicie Twoje podejście do nauki. Udowodnimy Tobie, że każdy jest w stanie nauczyć się języka obcegobez stresupresji, a nawet z przyjemnością.

Uwielbiamy pracę z autentycznymi materiałami – filmikami, podcastami, artykułami. Dlaczego? Bo to prawdziwy i naturalny język, taki, którego używa się na co dzień. Dzięki temu oswajasz się z tym jak naprawdę mówi się po angielsku. Osłuchujesz się z różnorodnymi odmianami angielskiego, tak, żeby nowe sytuacje językowe nie były dla Ciebie zaskoczeniem.

indywidualne lekcje angielskiego

Brak czasu na regularną naukę?

Indywidualne lekcje języka angielskiego dopasowane do Ciebie​

Indywidualne lekcje języka angielskiego to profesjonalny trening, który skupia się na rozwoju najważniejszych dla Ciebie kompetencji językowych. Dodatkowo jako Twoi prywatni trenerzy czuwamy nad Twoją motywacją i stale dostarczamy nowe wyzwania!

Prywatne lekcje języka angielskiego są dla Ciebie, jeśli:

Potrzebujesz konkretnego planu działania

dopasowanego do Twoich potrzeb i oczekiwań

Chcesz szybko zauważać postępy

i maksymalnie skupić się na rozwoju umiejętności językowych ​

Masz dość schematycznych ćwiczeń

i szkolnej, podręcznikowej nauki​

Chcesz zacząć mówić,

nie tylko biernie słuchać lektora​

Potrzebujesz wskazówek motywacyjnych

jasnego określenia celu i regularnego feedbacku​

O założycielce szkoły
Trening Językowy​

Filolog języka angielskiego i norweskiego, certyfikowany coach oraz psycholog motywacji.

Jestem absolutnie zafascynowana neurodydaktyką, czyli nauką przyjazną mózgowi. Moja szkoła powstała z pasji do języków obcych i nauczania. Projektuję kursy językowe w oparciu o wiedzę psychologiczną i to jak działa mózg i nasza pamięć. Wierzę, że każdy jest w stanie nauczyć języka obcego przy odpowiednim nastawieniu i metodach. W wolnych chwilach uprawiam sport, wyszukuję przepisy na odchudzone desery oraz pomysły na nietuzinkowe lekcje!Agnieszka Fronczak
Założyciel

Skontaktuj się z nami​

Wypełnij formularz, a następnie ustalimy szczegóły współpracy.

Cennik

Zajęcia indywidualne

  • 150 zł / 60 min. zajęć
  • 120 zł / 45 min. zajęć
  •  80 zł / 30 min. zajęć

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą

Opinie naszych kursantów

Z Agnieszką kontynuuje swoją naukę angielskiego już od paru lat i nie wyobrażam sobie innej nauczycielki. Lekcje prowadzone są online, bardzo profesjonalnie, program jest urozmaicony i idealnie dostosowany do moich potrzeb i poziomu. Podczas zajęć czuję się bardzo komfortowo, do takiego stopnia, że nie mogę doczekać się następnego spotkania. Przez częste wyjazdy i przeprowadzki przekonałam się do lekcji online i uważam, że jest to super alternatywna dla każdego. Niesamowita oszczędność czasu, a jakość nauczania taka sama. Dzięki Agnieszce i lekcjom online zrobiłam duży progres w nauce języka angielskiego a przede wszystkim w mówieniu na czym zawsze bardzo mi zależało.

Marlena

Siatkarka

Bardzo gorąco polecam zajęcia z Agnieszką. Zajęcia rozpocząłem już ponad pół roku temu i uważam, że przez ten okres zrobiłem ogromy progres jeżeli chodzi barierę w rozmowie. Przed pierwszymi zajęciami na samą myśl o rozmowie po angielsku miałem pot na czole, dziś z przyjemnością mogę komunikować się w tym języku na naprawdę komunikatywnym poziomie, a wiem, że będzie jeszcze lepiej, gdyż nie zamierzam przestać się uczyć. Agnieszka wie jak pociągnąć za język w bardzo przyjemny dla kursanta sposób, co pozwala “levelować” z lekcji na lekcje. Zajęcia są zawsze ciekawie przygotowane z odpowiednim do tego materiałem, a lekcje nie opierają się tylko na wypełnianiu luk w zadaniach, a są raczej dodatkiem do spontanicznych rozmów na każdy temat, co stanowi idealne uzupełnienie.

Piotr

IT Developer

Kiedy decydowałem się prawie dwa lata temu żeby zacząć jakiś kurs lub korepetycje z języka angielskiego, miałem wiele obaw co do wyboru odpowiedniej szkoły i kursu – bałem się uczenia “podręcznikowego”, wkuwania samej gramatyki, przerabianie beznamiętnie kolejnych działów z jakiegoś podręcznika… Moje wątpliwości zostały całkowicie rozwiane odkąd zacząłem zajęcia z Agnieszką. Agnieszka prowadzi swoje zajęcia opierając się na ciekawych materiałach z Internetu, filmach lub artykułach które są podstawą do dyskusji i rozwijania swoich umiejętności językowych. (…) Szczerze polecam i rekomenduje każdemu kto chce się uczyć języka w nowoczesny i profesjonalny sposób!
Dariusz

IT manager

Wkrótce skontaktuję się z Tobą

Tymczasem zapraszam na nasze media społecznościowe: