Norweski online

Norweski online to jedna z najpopularniejszych form nauki. 

Nieograniczone możliwości wyboru, komfort pracy w domowym zaciszu i wszystkie materiały dostępne za sprawą jednego kliknięcia

Nie chcesz tracić cennego czasu na mozolne dojazdy? 

Szukasz konkretnego planu nauki dzięki, któremu rozwiniesz swój język efektywnie? 

Norweski online to rozwiązanie dopasowane do Twojego tempa i stylu życia!

Kursy języka angielskiego 1

Dlaczego większość decyduje się na norweski online?

Nauka języka norweskiego online to przede wszystkim oszczędność czasu. Nie musisz nigdzie dojeżdżać. Nie musisz już obawiać się, że utkniesz w korku czy nie znajdziesz miejsca parkingowego w centrum miasta. Na norweski online dołączysz za pomocą jednego kliknięcia w domowym zaciszu lub w biurze. Brak spóźnień i obaw, że stracisz cenne minuty zajęć.

Cena: od 80 zł/lekcja

Norweski online daje Tobie nieograniczony wybór

W Twojej miejscowości nie możesz znaleźć miejsca, w którym będziesz rozwijać swoje kompetencje językowe? Wszyscy polecani lektorzy pracują w dużych miastach? A może w Twojej okolicy nie ma już dostępnych terminów na zajęcia językowe? Wybierając język norweski online, dajesz sobie dostęp do setek lektorów, trenerów czy kursów z każdej części Polski czy świata. Nie ograniczaj się tylko do własnego miasta czy okolicy, wybieraj z doświadczonych i profesjonalnych nauczycieli, którzy sprawnie zajmą się rozwijaniem Twojego języka norweskiego online. Zaufaj technologii i daj sobie szansę na pracę z najlepszymi. Zasługujesz na najlepszy wybór, bo to Twój cenny czas i pieniądze.

Uporządkowane materiały do nauki

Język norweski online to przede wszystkim uporządkowana i usystematyzowana praca. Pamiętasz te luźne kserówki z lekcji, które zawsze obiecywałeś sobie uporządkować? A może tony kartek i ćwiczeń do których już nigdy nie zajrzałaś? Brzmi znajomo? Norweski online to jasne materiały dostępne i zgromadzone dla Ciebie w jednym miejscu przez Twojego lektora. Specjalny folder lub klasa w Google Classroom, na którym znajdziesz wszystkie potrzebne pliki. Nie musisz już obawiać się o zgubione kserówki czy brak materiałów z zajęć. 


Dodatkowo, Twój lektor przygotowuje dla Ciebie notatki podczas zajęć. Możesz maksymalnie skupić się na doskonaleniu języka i nie martwić się, że nie zdążysz czegoś zapisać. Norweski online i dostęp do wirtualnej tablicy daje te same możliwości co praca w klasie. To świetnie rozwiązuje problem osób, które są wzrokowcami i muszą widzieć to co opisuje nauczyciel.

Norweski online - w grupie siła

Nauka języka polega na komunikacji, dlatego język norweski online możesz ćwiczyć zarówno w duecie, jak i w małej grupie. Jedna z największych zalet to interakcja z innymi uczestnikami kursu, wymiana doświadczeń, rozmowa. Dla nas norweski online to nauka przez rozmowę i przede wszystkim ćwiczenia komunikacyjne. Stawiamy na to co przyda Ci się w codziennym życiu i pracy, a nie na żmudne, książkowe tematy. 

Norweski online to rozwiązanie dla osób, które szukają rzetelnych i uporządkowanych materiałów, a także elastyczności i komfortu. Możesz zaoszczędzić czas i rozwijać swój język z najlepszymi lektorami. Dołącz do grona nielicznych, którzy władają tym pięknym językiem! 

Norweski online - skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, a następnie ustalimy szczegóły współpracy.  

 

lub zadzwoń do mnie

Agnieszka, tel. 512 394 506

Wkrótce skontaktuję się z Tobą

Tymczasem zapraszam na nasze media społecznościowe: