Kurs języka angielskiego

zajęcia online

Uczysz się angielskiego od wielu lat a wciąż czujesz, że stoisz w miejscu?
Nie potrafisz zorganizować swojej nauki i ciągle wykonujesz tylko mozolne ćwiczenia?
Brakuje Tobie pewności siebie podczas rozmowy w języku obcym? ​

*Oferta ograniczona czasowo!

Wypełnij formularz i odbierz swój prezent 

Online

Małe grupy

Materiały gratis

Planer nauki

Nauczymy Ciebie jak pokonać strach przed rozmową

Teoretycznie wszyscy wiedzą, że aby przełamać barierę językową trzeba rozmawiać. 

Niestety, strach przed mówieniem w języku obcym często nas blokuje i nie pozwala na swobodną rozmowę. Momentalnie uciekają nam z głowy podstawowe słówka i nie wiemy jakiego czasu użyć. Dodatkowo pojawia się stres, że nie zrozumiemy tego co ktoś do nas mówi i nie będziemy w stanie odpowiedzieć.

W naszej szkole językowej stawiamy na komunikację w języku angielskim

już od pierwszych zajęć, tak abyś zaczął myśleć po angielsku.

Korzystamy z autentycznych materiałów

takich jak filmy czy podcasty, które pokazują Tobie różnorodność języka mówionego. 

Pracujemy w kameralnych 4 os. grupach

które otworzą Ciebie na rozmowę w języku obcym na forum.

Podczas kursu językowego przerabiamy prawdziwe sytuacje i scenariusze biznesowe

tak abyś wiedział jak dogadać się w każdej sytuacji. 

Pokażemy Tobie także jak radzić sobie ze stresem i jak zachować się w trudnych sytuacjach.

Przedstawimy Tobie techniki, dzięki którym bezstresowo będziesz dalej kontynuować rozmowę w każdej sytuacji nawet kiedy nie pamiętasz słówka lub nie rozumiesz swojego rozmówcy.

Gdy mowa o nauce języka, wystarczy dobrze zaprojektowany plan nauki. 

Wiemy, że niełatwo jest samodzielnie zaplanować naukę jeśli grafik pęka w szwach. Często obiecujesz sobie systematyczną pracę z angielskim, ale codziennie pojawiają się nowe, pilniejsze zadania. Wyobraź sobie z jaką łatwością będziesz się uczyć kiedy dostaniesz konkretny plan działania a kurs będzie w pełni dopasowany do Twoich potrzeb!

 

♦ Kurs szyty na miarę

Na początku nasi doświadczeni lektorzy i metodycy tworzą spersonalizowane kursy. Przed rozpoczęciem zajęć każdy otrzymuje ankietę odnośnie potrzeb, oczekiwań oraz zainteresowań. Na tej podstawie tworzymy kursy, projektujemy zadania i dobieramy materiały.

 

♦ Planer do samodzielnej nauki

 

A co pomiędzy wspólnymi zajęciami?

Trening językowy, oprócz zajęć z lektorem, zakłada systematyczną, ale krótką naukę – wystarczy zaledwie 15 min. dziennie. Otrzymujesz od nas konkretny plan nauki z przykładowymi zadaniami na każdy dzień tygodnia, aby utrzymywać stały kontakt z językiem. Nasz planer jest pełen inspirujących stron, które bazują na autentycznych treściach a nie schematycznych ćwiczeniach. 15 minut dziennie, systematyczna nauka, Twój ciągły rozwój.

 

Twoja nauka sprowadza się do wkuwania słówek na pamięć i nie widzisz żadnych postępów?

Nie pamiętam aby kiedykolwiek ktoś powiedział mi o efektywnej nauce języka. To zawsze były schematy –  wkuwanie regułek i dziesiątki takich samych ćwiczeń. W efekcie zaczynasz myśleć, że nie masz głowy do języków i nigdy nie będziesz  w stanie mówić płynnie. Jest kilka podstawowych technik zapamiętywania, które ułatwią Twoją pracę. Podczas treningu językowego pokażemy Tobie jak uczyć się bez książek, zapamiętywać bez wkuwania i wykorzystywać autentyczne treści.

 

Czy trzeba ćwiczyć gramatykę z podręcznikiem? 

Nie, nie u nas. Język opiera się na komunikacji, komunikacja wymaga rozmowy. Z nami uczysz się w sposób praktyczny. Co to oznacza?

  • Autorskie ćwiczenia zawierające niezbędne do rozmowy struktury gramatyczne. Uczysz się jak prowadzić normalną rozmowę, a nie sztuczne podręcznikowe dialogi.
  • Korzystamy z kart konwersacyjnych, które zawierają różnorodne konstrukcje gramatyczne, uczysz się gramatyki mówiąc.
  • Wierzymy, że nauka języka ma być także dobrą zabawą, dlatego na zajęciach nie zabraknie gier komunikacyjnych!

Każdy ma inne powody do nauki nowego języka, wszyscy jednak mają w planach coś większego. Uczymy się po to, żeby zrealizować nasze plany i marzenia – długo wyczekiwany awans, upragniona praca w zagranicznej firmie czy swobodna komunikacja za granicą. Nawet jeśli bardzo czegoś chcesz, po kilku tygodniach Twoja motywacja może się osłabić. Jako Twoi trenerzy będziemy czuwać nad stałym rozwojem językowym i zapewniać Tobie świeże wyzwania językowe i różnorodne materiały!

indywidualne lekcje angielskiego

O założycielce szkoły
Trening Językowy​

Filolog języka angielskiego i norweskiego, certyfikowany coach oraz psycholog motywacji.

Jestem absolutnie zafascynowana neurodydaktyką, czyli nauką przyjazną mózgowi. Moja szkoła powstała z pasji do języków obcych i nauczania. Projektuję kursy językowe w oparciu o wiedzę psychologiczną i to jak działa mózg i nasza pamięć. Wierzę, że każdy jest w stanie nauczyć języka obcego przy odpowiednim nastawieniu i metodach. W wolnych chwilach uprawiam sport, wyszukuję przepisy na odchudzone desery oraz pomysły na nietuzinkowe lekcje!Agnieszka Fronczak
Założyciel

Zapisz się na grupowy kurs angielskiego

Wypełnij formularz, a następnie ustalimy szczegóły współpracy.

Cennik

Grupa PREMIUM – 4 os.
Zajęcia 1x w tygodniu / 90 min.

Pierwsze zajęcia GRATIS

95 zł/lekcja

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą

Opinie naszych kursantów

Razem z Agnieszką powróciłam do nauki angielskiego po wieloletniej przerwie. Po bardzo miłej rozmowie, która miała na celu określenie mojego poziomu zaawansowania, zostałam przydzielona do świetnej grupy, w której czuję się bardzo komfortowo i po prostu na właściwym miejscu. Lekcje są zawsze bardzo ciekawe i kładą duży nacisk na mówienie. (…) Zajęcia on-line świetnie się sprawdzają, oszczędzają mój czas na dojazdy i mogę uczestniczyć w nich nawet podczas wyjazdów.

Marta

Prawnik

Polecam to chyba za mało powiedziane. Co ich wyróżnia na tle innych: profesjonalizm, zaangażowanie i umiejetność motywowania. To nie są klasyczne spotkania jakie nam się kojarzą ze szkoły. To trening, gdzie po każdym spotkaniu jest WOW i chcesz więcej. Dlaczego bo widzisz rezultaty, przełamujesz swoje bariery. Pracowałam indywidualnie i w grupie, w biurze i zdalnie – w zależności od możliwości i zawsze najwyższa jakość. Wiem, że jestem w dobrych rękach i z czystym sumieniem polecam.

Magdalena

Spec. ds. rozliczeń

Kiedy decydowałem się prawie dwa lata temu żeby zacząć jakiś kurs lub korepetycje z języka angielskiego, miałem wiele obaw co do wyboru odpowiedniej szkoły i kursu – bałem się uczenia “podręcznikowego”, wkuwania samej gramatyki, przerabianie beznamiętnie kolejnych działów z jakiegoś podręcznika… Moje wątpliwości zostały całkowicie rozwiane odkąd zacząłem zajęcia z Agnieszką. Agnieszka prowadzi swoje zajęcia opierając się na ciekawych materiałach z Internetu, filmach lub artykułach które są podstawą do dyskusji i rozwijania swoich umiejętności językowych. (…) Szczerze polecam i rekomenduje każdemu kto chce się uczyć języka w nowoczesny i profesjonalny sposób!
Dariusz

IT manager

Wkrótce skontaktuję się z Tobą

Tymczasem zapraszam na nasze media społecznościowe: