Kurs języka angielskiego

zajęcia online

Uczysz się angielskiego od wielu lat a wciąż czujesz, że stoisz w miejscu?
Nie potrafisz zorganizować swojej nauki i ciągle wykonujesz tylko mozolne ćwiczenia?
Brakuje Tobie pewności siebie podczas rozmowy w języku obcym? ​

Wypełnij formularz

Online

Małe grupy

Materiały gratis

Planer nauki

Nauczymy Ciebie jak pokonać strach przed rozmową

Teoretycznie wszyscy wiedzą, że aby przełamać barierę językową trzeba rozmawiać. 

Niestety, strach przed mówieniem w języku obcym często nas blokuje i nie pozwala na swobodną rozmowę. Momentalnie uciekają nam z głowy podstawowe słówka i nie wiemy jakiego czasu użyć. Dodatkowo pojawia się stres, że nie zrozumiemy tego co ktoś do nas mówi i nie będziemy w stanie odpowiedzieć.

W naszej szkole językowej stawiamy na komunikację w języku angielskim

już od pierwszych zajęć, tak abyś zaczął myśleć po angielsku.

Korzystamy z autentycznych materiałów

takich jak filmy czy podcasty, które pokazują Tobie różnorodność języka mówionego. 

Pracujemy w kameralnych 4 os. grupach

które otworzą Ciebie na rozmowę w języku obcym na forum.

Podczas kursu językowego przerabiamy prawdziwe sytuacje i scenariusze biznesowe

tak abyś wiedział jak dogadać się w każdej sytuacji. 

Pokażemy Tobie także jak radzić sobie ze stresem i jak zachować się w trudnych sytuacjach.

Przedstawimy Tobie techniki, dzięki którym bezstresowo będziesz dalej kontynuować rozmowę w każdej sytuacji nawet kiedy nie pamiętasz słówka lub nie rozumiesz swojego rozmówcy.

Gdy mowa o nauce języka, wystarczy dobrze zaprojektowany plan nauki. 

Wiemy, że niełatwo jest samodzielnie zaplanować naukę jeśli grafik pęka w szwach. Często obiecujesz sobie systematyczną pracę z angielskim, ale codziennie pojawiają się nowe, pilniejsze zadania. Wyobraź sobie z jaką łatwością będziesz się uczyć kiedy dostaniesz konkretny plan działania a kurs będzie w pełni dopasowany do Twoich potrzeb!

 

♦ Kurs szyty na miarę

Na początku nasi doświadczeni lektorzy i metodycy tworzą spersonalizowane kursy. Przed rozpoczęciem zajęć każdy otrzymuje ankietę odnośnie potrzeb, oczekiwań oraz zainteresowań. Na tej podstawie tworzymy kursy, projektujemy zadania i dobieramy materiały.

 

♦ Planer do samodzielnej nauki

 

A co pomiędzy wspólnymi zajęciami?

Trening językowy, oprócz zajęć z lektorem, zakłada systematyczną, ale krótką naukę – wystarczy zaledwie 15 min. dziennie. Otrzymujesz od nas konkretny plan nauki z przykładowymi zadaniami na każdy dzień tygodnia, aby utrzymywać stały kontakt z językiem. Nasz planer jest pełen inspirujących stron, które bazują na autentycznych treściach a nie schematycznych ćwiczeniach. 15 minut dziennie, systematyczna nauka, Twój ciągły rozwój.

 

Twoja nauka sprowadza się do wkuwania słówek na pamięć i nie widzisz żadnych postępów?

Nie pamiętam aby kiedykolwiek ktoś powiedział mi o efektywnej nauce języka. To zawsze były schematy –  wkuwanie regułek i dziesiątki takich samych ćwiczeń. W efekcie zaczynasz myśleć, że nie masz głowy do języków i nigdy nie będziesz  w stanie mówić płynnie. Jest kilka podstawowych technik zapamiętywania, które ułatwią Twoją pracę. Podczas treningu językowego pokażemy Tobie jak uczyć się bez książek, zapamiętywać bez wkuwania i wykorzystywać autentyczne treści.

 

Czy trzeba ćwiczyć gramatykę z podręcznikiem? 

Nie, nie u nas. Język opiera się na komunikacji, komunikacja wymaga rozmowy. Z nami uczysz się w sposób praktyczny. Co to oznacza?

  • Autorskie ćwiczenia zawierające niezbędne do rozmowy struktury gramatyczne. Uczysz się jak prowadzić normalną rozmowę, a nie sztuczne podręcznikowe dialogi.
  • Korzystamy z kart konwersacyjnych, które zawierają różnorodne konstrukcje gramatyczne, uczysz się gramatyki mówiąc.
  • Wierzymy, że nauka języka ma być także dobrą zabawą, dlatego na zajęciach nie zabraknie gier komunikacyjnych!

Każdy ma inne powody do nauki nowego języka, wszyscy jednak mają w planach coś większego. Uczymy się po to, żeby zrealizować nasze plany i marzenia – długo wyczekiwany awans, upragniona praca w zagranicznej firmie czy swobodna komunikacja za granicą. Nawet jeśli bardzo czegoś chcesz, po kilku tygodniach Twoja motywacja może się osłabić. Jako Twoi trenerzy będziemy czuwać nad stałym rozwojem językowym i zapewniać Tobie świeże wyzwania językowe i różnorodne materiały!

indywidualne lekcje angielskiego

O założycielce szkoły
Trening Językowy​

Filolog języka angielskiego i norweskiego, certyfikowany coach oraz psycholog motywacji.

Jestem absolutnie zafascynowana neurodydaktyką, czyli nauką przyjazną mózgowi. Moja szkoła powstała z pasji do języków obcych i nauczania. Projektuję kursy językowe w oparciu o wiedzę psychologiczną i to jak działa mózg i nasza pamięć. Wierzę, że każdy jest w stanie nauczyć języka obcego przy odpowiednim nastawieniu i metodach. W wolnych chwilach uprawiam sport, wyszukuję przepisy na odchudzone desery oraz pomysły na nietuzinkowe lekcje!Agnieszka Fronczak
Założyciel

Zapisz się na grupowy kurs angielskiego

Wypełnij formularz, a następnie ustalimy szczegóły współpracy.

Cennik

Grupa PREMIUM – 4 os.
Zajęcia 1x w tygodniu / 90 min.

Pierwsze zajęcia GRATIS

95 zł/lekcja

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą

Opinie naszych kursantów

Razem z Agnieszką powróciłam do nauki angielskiego po wieloletniej przerwie. Po bardzo miłej rozmowie, która miała na celu określenie mojego poziomu zaawansowania, zostałam przydzielona do świetnej grupy, w której czuję się bardzo komfortowo i po prostu na właściwym miejscu. Lekcje są zawsze bardzo ciekawe i kładą duży nacisk na mówienie. (…) Zajęcia on-line świetnie się sprawdzają, oszczędzają mój czas na dojazdy i mogę uczestniczyć w nich nawet podczas wyjazdów.

Marta

Prawnik

Polecam to chyba za mało powiedziane. Co ich wyróżnia na tle innych: profesjonalizm, zaangażowanie i umiejetność motywowania. To nie są klasyczne spotkania jakie nam się kojarzą ze szkoły. To trening, gdzie po każdym spotkaniu jest WOW i chcesz więcej. Dlaczego bo widzisz rezultaty, przełamujesz swoje bariery. Pracowałam indywidualnie i w grupie, w biurze i zdalnie – w zależności od możliwości i zawsze najwyższa jakość. Wiem, że jestem w dobrych rękach i z czystym sumieniem polecam.

Magdalena

Spec. ds. rozliczeń

Kiedy decydowałem się prawie dwa lata temu żeby zacząć jakiś kurs lub korepetycje z języka angielskiego, miałem wiele obaw co do wyboru odpowiedniej szkoły i kursu – bałem się uczenia “podręcznikowego”, wkuwania samej gramatyki, przerabianie beznamiętnie kolejnych działów z jakiegoś podręcznika… Moje wątpliwości zostały całkowicie rozwiane odkąd zacząłem zajęcia z Agnieszką. Agnieszka prowadzi swoje zajęcia opierając się na ciekawych materiałach z Internetu, filmach lub artykułach które są podstawą do dyskusji i rozwijania swoich umiejętności językowych. (…) Szczerze polecam i rekomenduje każdemu kto chce się uczyć języka w nowoczesny i profesjonalny sposób!
Dariusz

IT manager

Wkrótce skontaktuję się z Tobą

Tymczasem zapraszam na nasze media społecznościowe: