Intensywny kurs angielskiego

Znasz język angielski, ale czujesz strach przed mówieniem? U nas skutecznie przełamiesz barierę językową! Podczas naszych intensywnych treningów już od pierwszych zajęć stawiamy na komunikację w języku angielskim, dzięki czemu zaczniesz myśleć po angielsku i mówić po angielsku – bez stresu, pewnie i swobodnie. Zyskasz narzędzia, dzięki którym będziesz wiedzieć, jak uczyć się efektywnie i z przyjemnością oraz podtrzymasz motywację do nauki.

Trening językowy czyni mistrza!
Zaczniesz myśleć i mówić po angielsku w każdej sytuacji

Opracowaliśmy konkretny plan treningu językowego, którego podstawą jest konwersacja. Nie ma innego sposobu na pozbycie się strachu przed mówieniem! 

 

Intensywne kursy językowe prowadzimy w kameralnych 4 osobowych grupach, w których szybko poczujesz się komfortowo i otworzysz na rozmowy prowadzone po angielsku, pozbywając się strachu przed zabieraniem głosu na forum. Poznasz również techniki radzenia sobie ze stresem i w podbramkowych sytuacjach, tak by móc bezstresowo kontynuować rozmowę po angielsku.

Podczas kursu dyskutujemy o aktualnych sprawach, przerabiamy prawdziwe sytuacje i autentyczne scenariusze biznesowe. Po kursie bez trudu odnajdziesz się więc w każdej codziennej i zawodowej sytuacji, w której będziesz porozumiewać się po angielsku. Będziesz również swobodnie korzystać z anglojęzycznych podcastów i webinarów, brać udział w konferencjach, szkoleniach i warsztatach prowadzonych po angielsku, a także oglądać anglojęzyczne filmy i ze zrozumieniem nucić piosenki po angielsku.

Dowiesz się, jak uczyć się efektywnie i z przyjemnością

Nauka angielskiego nie musi być żmudna i nudna! U nas będziesz uczyć się efektywnie, korzystając z autentycznych, różnorodnych i aktualnych materiałów! Będziemy systematycznie dostarczać Ci świeżych wyzwań językowych i szerokim łukiem omijać wszelkie schematy! Nie będziesz wkuwać regułek i wykonywać dziesiątek powtarzalnych ćwiczeń. Gramatyki i słówek nauczysz się w ramach autorskich ćwiczeń, podczas normalnych rozmów, korzystając z kart konwersacyjnych i gier komunikacyjnych. 

 

Dodatkowo otrzymasz od nas planer do samodzielnej nauki angielskiego, pomiędzy spotkaniami z grupą i lektorem. Wystarczy, że poświęcisz 15 minut dziennie na trening językowy, by skutecznie utrwalić wiedzę, ćwiczyć zdobywane umiejętności i ciągle się rozwijać! W planerze znajdziesz inspirujące zadania, bazujące na autentycznych treściach.

Zyskasz motywację do nauki języka angielskiego i zrealizujesz indywidualne cele językowe

Intensywny kurs angielskiego dopasujemy do Twoich potrzeb oraz Twojego grafiku! Przed rozpoczęciem kursu określisz czego dokładnie oczekujesz i czym się interesujesz, a także ile czasu możesz poświęcić na naukę angielskiego. 

 

Zaprojektujemy dla Ciebie spersonalizowany plan nauki, który zagwarantuje optymalną efektywność wspólnych działań. Awans? Praca w zagranicznej firmie? Rozwijanie pasji? Swoboda zawierania nowych znajomości z ludźmi z całego świata? Prowadzenie nieskrępowanych rozmów na każdy temat podczas pobytu zagranicą? To wszystko jest w zasięgu Twoich możliwości! Jako Twoi trenerzy zadbamy o to, by Twoja motywacja pozostała na stale wysokim poziomie, a założone cele językowe zostały osiągnięte!

 

Jaki jest Twój powód do intensywnej nauki angielskiego?

Intensywny kurs angielskiego - skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, a następnie ustalimy szczegóły współpracy.  

 

lub zadzwoń do mnie

Agnieszka, tel. 512 394 506

Wkrótce skontaktuję się z Tobą

Tymczasem zapraszam na nasze media społecznościowe: