Kurs angielskiego dla maturzystów

Stresujesz się przed maturą z języka angielskiego?

Nie wiesz jak efektywnie zorganizować swoje przygotowania do jednego z najważniejszych egzaminów?

Naukę kojarzysz z wkuwaniem na pamięć i schematycznymi ćwiczeniami?

Online

Małe grupy

Materiały gratis

Planer nauki

Wiemy, że matura kojarzy się ze stresem i mozolnymi przygotowaniami. Niestety w większości szkół nie ma czasu na praktyczną naukę języka, a lekcje sprowadzają się do wykonywania schematycznych ćwiczeń. Uczniowie wkuwają mnóstwo słówek na pamięć i potrafią wyrecytować zastosowanie poszczególnych czasów. Nie potrafią jednak rozmawiać, swobodnie i bez stresu. Teoretycznie szkoła powinna być miejscem, w którym uczniowie mogą rozwijać swoje talenty, uczyć się praktycznych umiejętności i odkrywać nowe rzeczy. W rzeczywistości jest to głównie sucha teoria, przeładowany materiał i ciągłe testowanie. 

 

Nikt nie mówi o tym jak uczyć się efektywnie, z jakich technik korzystać, jak działa pamięć. Wydaje się, że szkoła nastawiona jest tylko na wynik. 

My wiemy, że język angielski jest teraz kluczową kompetencją na rynku pracy. 90% atrakcyjnych i dobrze płatnych ofert pracy wymaga płynnej znajomości języka obcego. Za kilka lat znalezienie pracy bez znajomości angielskiego będzie niemożliwe. Dlatego pomożemy Tobie już teraz i przygotujemy na nadchodzące wyzwania językowe! 

 

Dzięki naszemu kursowi nie tylko bez stresu przygotujesz się do najważniejszego egzaminu w swoim życiu, ale przede wszystkim nauczysz się swobodnie rozmawiać w języku angielskim. Poznasz techniki zapamiętywania i nauczysz się korzystać z materiałów autentycznych. 

Nauczymy Ciebie swobodnej rozmowy w języku angielskim

Wiemy, że duża część osób zmaga się z barierą językową i strachem przed rozmową. To efekt braku ćwiczeń konwersacyjnych na lekcjach, po prostu nie ma na to czasu. Zamiast rozmowy przewijają się dziesiątki takich samych ćwiczeń gramatycznych. Uczniowie wykonują je w końcu schematycznie i nie zastanawiają się wcale nad poprawnymi odpowiedziami. Nasz kurs języka angielskiego nauczy Ciebie mówić płynnie i swobodnie.

Praca w małych, komfortowych grupach pozwala znacznie zwiększyć pewność siebie podczas rozmowy

 

Podczas kursu pokazujemy także jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Nieraz zdarzy się tak, że zapomnisz słówka lub nie do końca zrozumiesz swojego rozmówcę. W takich momentach pojawia się blokada i nie wiemy co dalej robić. Przedstawimy Tobie skuteczne techniki dzięki, którym będziesz mógł kontynuować rozmowę bez stresu w każdej sytuacji. Różnorodne ćwiczenia komunikacyjne przygotują Ciebie do ustnej części egzaminu, tak abyś bez stresu mógł zaprezentować swoje umiejętności! 

Dostaniesz od nas wszystkie niezbędne materiały

Gdy mowa o nauce języka, potrzebna jest praktyka. Wszystko co możesz zrobić w domu przygotowujesz samodzielnie wraz z naszymi wskazówkami. Wysyłamy Tobie niezbędne materiały i prezentacje dzięki którym odświeżysz gramatykę. Wszystko w postaci jasnych przykładów w myśl zasady – gramatyka w pigułce. Podczas wspólnych zajęć uczymy się praktycznie. Wykorzystujemy nowe konstrukcje oraz słówka w rozmowie. Analizujemy różne konteksty i dokładnie wyjaśniamy wszystkie zadania maturalne, abyś wiedział czego się spodziewać. 

Pokażemy Tobie co oznacza efektywna nauka angielskiego

Jeśli Twoja dotychczasowa nauka sprowadzała się tylko do wkuwania słówek na pamięć i robienia dziesiątek gramatycznych ćwiczeń to niestety nie tędy droga. Złe nawyki często wynosimy ze szkolnych lat, kiedy to nikt nie mówi nam jak naprawdę uczyć się produktywnie. W szkole liczy się ocena, a nie Twoja prawdziwa znajomość języka. 

Pokażemy Tobie praktyczne rozwiązania, które uwzględniają procesy pamięciowe. To jak uczyć się w zgodzie z własnymi predyspozycjami. Jak zapamiętać na lata, a nie na chwilę. Jak tworzyć własne materiały językowe i uczyć się bez podręczników

Podstawowa wiedza o funkcjonowaniu pamięci zmieni całkowicie Twoje podejście do nauki. Udowodnimy Tobie, że każdy jest w stanie nauczyć się języka obcego, bez stresu, presji, a nawet z przyjemnością.

Spersonalizowane powtórki i Twój stały rozwój

Jedną z najważniejszych zasad w naszej szkole jest systematyka i regularne powtórki. Każde zajęcia rozpoczynamy od krótkiego powtórzenia materiału. Takie cykliczne powtórki pozwalają Tobie jeszcze lepiej utrwalić materiał. Dodatkowo wiesz nad jakimi zagadnieniami musisz jeszcze popracować. Powtórki tworzone są dla każdej grupy indywidualnie w zależności od przerobionego materiału. Nauka w naszej szkole jest bardzo usystematyzowana, konkretny plan działania pozwala Tobie na spokojne przygotowania i podejście do egzaminu bez stresu.

Co zyskujesz zapisując się na kurs języka angielskiego dla maturzystów?

Przekażemy Tobie wszystkie szczegółowe informacje na temat egzaminu i zadań
Otrzymasz konkretny plan nauki i wszystkie niezbędne materiały
Pokażemy Tobie techniki zapamiętywania i efektywnej nauki
Wyrobisz w sobie nawyk systematycznej nauki
Nauczysz się swobodnie rozmawiać

Kurs angielskiego dla maturzystów

Wybierz plan najlepszy dla Ciebie!

Standard

1400 zł za semestr
  • Grupa 6 os.
  • 2x w tyg. po 50 min.
  • Czas trwania: wrzesień - luty
  • Tylko 35 zł za jedną lekcję!

Komfort

1800 zł za semestr
  • Grupa 4 os.
  • 2x w tyg. po 50 min.
  • Czas trwania: wrzesień - luty
  • Tylko 45 zł za jedną lekcję!

Premium

100 zł za lekcję
  • Lekcje indywidualne 45 min.
  • Częstotliwość ustalana indywidualnie

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, a następnie ustalimy szczegóły współpracy.  

 

lub zadzwoń do mnie

Agnieszka, tel. 512 394 506

Wkrótce skontaktuję się z Tobą

Tymczasem zapraszam na nasze media społecznościowe: