Grupowy kurs języka angielskiego online

Poziom kursu: A2, B1, B2, C1

Co zyskasz dzięki kursowi z języka angielskiego?

 • Nauczysz się swobodnie komunikować w każdej sytuacji
 • Przejdziesz z nami intensywny kurs języka angielskiego, który znacznie zwiększy Twoją pewność siebie w rozmowie, ponieważ stawiamy w 100 % na komunikację
 • Przełamiesz swoją barierę językową i strach przed rozmową na forum
 • Wyeliminujesz zakorzenione błędy oraz poprawisz wymowę, co przełoży się na płynną i swobodną rozmowę
 • Nauczysz się skutecznie organizować swoją naukę, tak aby systematycznie trenować język angielski przez 15 min. dziennie
 • Poznasz sekrety efektywnej nauki i zmienisz swoje podejście ze schematycznych powtórek i ćwiczeń na tworzenie kreatywnych i angażujących materiałów językowych
 • Zyskasz niezależność językową, poradzisz sobie w każdej sytuacji bez konieczności korzystania z tłumacza
 •  Wysokie kompetencje językowe, które wpłyną na nowe możliwości zawodowe, tj. awans, wyższe zarobki czy pracę w międzynarodowym środowisku

Dlaczego kurs języka angielskiego w postaci treningu językowego?

 • Nasz intensywny kurs języka angielskiego to przede wszystkim praktyka i komunikacja 
 • Trenujemy język zgodnie z zasadami neurodydaktyki, czyli nauki przyjaznej mózgowi
 • Każde zajęcia zaczynamy od powtórki, abyś na bieżąco mierzył swoje postępy językowe 
 • Dostajesz listę przydatnych stron do szlifowania swoich kompetencji językowych
 • Trenujesz codziennie przez min. 15 min., gdyż stawiamy na systematykę i efektywną naukę, a nie mozolne godziny z książkami 
 • Pracujemy na materiałach autentycznych oraz wysokiej jakości podręcznikach dla dorosłych kursantów, aby poruszać aktualne i angażujące tematy 
 • Trenujemy nie tylko język angielski, ale także kluczowe kompetencje miękkie 21 wieku (krytyczne myślenie, analiza, współpraca, rozwiązywanie problemów, prezentowanie treści, argumentowanie, selekcja informacji)

Czy kurs języka angielskiego w małej grupie jest efektywny?

 • Zajęcia z języka angielskiego w małej grupie to przede wszystkim stała uwaga lektora 
 • Współpraca z pozostałymi uczestnikami kursu oraz przełamanie bariery przed rozmową na forum 
 • Motywacja i wsparcie uczestników
 • Gry językowe wspierające komunikację

Napisz do nas!

Grupowe zajęcia z angielskiego online

Wymagania

 • Kursy języka angielskiego od poziomu A2-C1 
 • Pozytywne nastawienie 
 • Chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności językowych 
 • Otwartość na różnorodne tematy
 • Ciekawość

Dla kogo?

Nasz intensywny kurs angielskiego online skierowany jest do osób chcących wykorzystywać język w praktyce. Dla osób ambitnych, otwartych na nowoczesne techniki nauczania, a przede wszystkim mających już dosyć schematycznych ćwiczeń i nudnych zajęć. To kurs dla wszystkich, którzy zmagają się z napiętym grafikiem i potrzebują rzetelnych źródeł i wskazówek jak uczyć się efektywnie.

Cennik

Grupa 4 osobowa – 55 zł/os.
70 min. zajęć

Grupa 4 osobowa – 80 zł/os.
90 min. zajęć

Zajęcia w duecie – 70 zł/os.
70 min. zajęć

Rekrutacja trwa!

Najbliższe kursy języka angielskiego rozpoczną się w czerwcu 2021.  

Nie jesteś pewny, czy kurs języka angielskiego online jest dla Ciebie?

Masz wątpliwości, czy zajęcia online są równie efektywne jak nauka w szkole stacjonarnej?

Jakie są plusy kursów językowych online?

Nauka języka angielskiego online

1. Kurs języka angielskiego online a czas

Żyjemy w czasach kiedy każda minuta jest na wagę złota. Ciągle zabiegani, w wiecznym niedoczasie i z kalendarzami wypełnionymi po brzegi. Oprócz codziennych obowiązków domowych, mamy także mnóstwo dodatkowych aktywności i przyjemności, które wypełniają nasz wolny czas.

Kurs języka angielskiego online to przede wszystkim oszczędność czasu.

Zajęcia językowe odbywają się w większości w godzinach popołudniowych, po pracy, czyli z reguły w godzinach 16-18. Wiele osób umawia się na lekcje tuż po wyjściu z biura, godziny szczytu wiążą się ze staniem w korkach i ryzykiem stracenia cennych kilkunastu minut lekcji.

Dojazd to z reguły 15-30 min, w dwie strony daje nam to ok. 1 h. Zamiast stania w korkach, nerwów, problemów z parkingiem możemy usiąść wygodnie w domowym zaciszu i nie martwić się powrotem po lekcji.

2. Kurs języka angielskiego online w każdym miejscu

Zapisanie się na lekcje języka angielskiego przez Zoom, Skype lub inny komunikator internetowy daje Tobie nieograniczone możliwości. Po pierwsze możesz wybrać nauczyciela, który będzie w 100% odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Dlaczego miałbyś ograniczać się tylko do swojego miasta czy nawet dzielnicy skoro wybór jest tak ogromny?

Po drugie uczęszczając na kurs języka angielskiego online nie musisz rezygnować z zajęć podczas wyjazdów czy wyjątkowych sytuacji (covid…). Wielokrotnie mieliśmy okazję prowadzić zajęcia dla osób, które były na wyjazdach służbowych, wakacjach, a nawet w taksówce. 😉

Osoby, które są naprawdę zaangażowane w proces nauki i zależy im na rozwoju językowym korzystają z lekcji regularnie. Lekcje online pozwalają na olbrzymią elastyczność. Wielu z nas uwielbia podróżować lub ma częste wyjazdy służbowe, dlatego warto korzystać z dostępnych technologii.

3. Co z materiałami podczas kursu języka angielskiego online?

Ile masz zeszytów ze szkoły, kursów czy studiów z zapisanymi notatkami? 

Jak często do nich zaglądasz? 

Jesteś jeszcze w stanie logicznie uporządkować te materiały?

Niestety większość z nas po zakończonym kursie odkłada do szuflady zeszyt z notatkami z myślą „jeszcze się przyda”. W efekcie kończymy z pełną szufladą, którą w końcu wynosimy do kosza z wyrzutami sumienia. Co więcej, ilość materiałów, które udało nam się „skolekcjonować” przez wiele lat nauki  jest często przytłaczająca. Na samą myśl, że masz do tego przysiąść i uporządkować notatki jest demotywująca. W konsekwencji odkładamy naukę w nieskończoność szukając kolejnych wymówek.

Kurs języka angielskiego online to przede wszystkim dobra organizacja pracy i materiały uporządkowane w jednym miejscu.

Nie musisz już martwić się setkami przypadkowych kserówek, które i tak lądują w koszu. Podczas zajęć językowych online notatki z lekcji sporządzane są na czacie lub w dokumencie Google, który pełni funkcję wirtualnej tablicy.

Do dokumentu Google masz nieograniczony dostęp, więc możesz uczyć się w każdym miejscu oraz dowolnym momencie.

W naszej szkole językowej notatki z czatu w postaci nowych słówek, zwrotów, konstrukcji gramatycznych oraz poprawionych błędów wysyłane są po każdej lekcji na Twoją skrzynkę mailową. Co więcej, podczas zajęć grupowych mamy umowę, że co tydzień jedna osoba dodaje nowe wyrażenia do aplikacji Quizlet. Każda grupa ma utworzoną osobną klasę ze słówkami dodawanymi po każdych zajęciach. Taka forma pracy ułatwia naukę oraz tworzenie spersonalizowanych powtórek dla poszczególnych grup.

Notatki z lekcji online są jednym z największych atutów internetowych kursów językowych. Pozwalają one na 100% zaangażowanie i skupienie kursantów. Uczniowie nie muszą już martwić się o skrupulatne zapisanie każdego słówka czy ewentualnego błędu, ponieważ wiedzą, że dostaną gotową listę na maila. To daje swobodę i możliwość pełnej uwagi na praktycznej nauce.

Dodatkowo wszystkie udostępnione przez lektora materiały możesz gromadzić w jednym pliku wraz z różnymi kategoriami (gramatyka, słownictwo, artykuły itp.). Bez wątpienia jest to łatwiejszy sposób na organizację treści niż luźne kserówki. To co wprowadziliśmy w naszej szkole językowej to praca z platformą Google Classroom. Ponownie tworzymy tutaj klasę dla każdej z grup i dodajemy materiały na lekcje z krótkimi opisami. Dodawane przez nauczyciela treści są już skategoryzowane, więc nie musisz się martwić z czym to połączyć.

Zalet zdalnej nauki języka jest wiele, ale musimy wspomnieć o jeszcze jednym ważnym aspekcie z punktu widzenia lektora, a także kursantów.

Może się zdarzyć, że ktoś zapomni pobrać materiały czy „pogubi” się w którym ćwiczeniu jesteśmy. Kursy języka angielskiego online rozwiązują ten problem w mgnieniu oka – za pomocą jednego przycisku udostępnienia ekranu możemy pokazać uczniom co dokładnie robimy, a oni mogą po prostu korzystać z widoku ekranu. Z racji tego możemy przejść od razu do pracy zamiast marnować cenne minuty na szukanie materiałów czy kilkukrotne powtarzanie polecenia czy strony.

4. Swobodna rozmowa podczas kursów języka angielskiego online

Ostatnim elementem, o którym chcielibyśmy wspomnieć jest właśnie swobodna rozmowa. Głównym elementem zajęć w naszej szkole jest konwersacja, niemal wszystko ćwiczymy w sposób praktyczny, po prostu rozmawiając. Tworzymy pytania z nowymi zwrotami oraz konstrukcjami gramatycznymi, wszystko po to, żeby poczuć się pewnie w rozmowie.

Platforma Zoom, z której korzystamy podczas zajęć grupowych, daje możliwość dzielenia kursantów na pokoje. To oznacza, że dzielimy grupę na pary i przenosimy do osobnego wirtualnego pokoju, w którym można spokojnie rozmawiać. Podczas zajęć stacjonarnych niektórzy kursanci zwracali nam uwagę, że w pokoju było dosyć głośno, nie mogli skupić się  na rozmowie, gdyż pozostałe osoby zagłuszały je. Dzięki zdalnym lekcjom możemy spokojnie skoncentrować się na doskonaleniu swoich umiejętności językowych.

W naszej szkole językowej zależy nam na częstym zmienianiu par, aby dać kursantom możliwość rozmowy z różnymi uczestnikami grupy. Taka metoda zdecydowanie otwiera i pomaga przełamać strach przed rozmową na forum. 

5. Czy potrzebujesz specjalnego sprzętu do nauki języka angielskiego online?

Krótka odpowiedź to: NIE! 🙂

Słuchawki zalecane są dla lepszego odbioru.

Nasza szkoła posiada osobne mikrofony dla lektorów, dzięki czemu jakość dźwięku jest wysoka.

Jedyne czego potrzebujesz to wygodne miejsce, kubek kawy i zaangażowanie. 

Jeśli zastanawiasz się czy kurs języka angielskiego online jest dla Ciebie pomyśl o zaoszczędzonym czasie, uporządkowanych materiałach i komforcie nauki w domowym zaciszu. Nie musisz już martwić się czy zdążysz na lekcje ani czy masz ze sobą wszystkie potrzebne materiały. Jeśli nie możesz być obecny na zajęciach zawsze istnieje możliwość poproszenia lektora o nagranie zajęć (za zgodą pozostałych uczestników), wtedy do lekcji możesz wrócić w dowolnym, dogodnym dla Ciebie terminie. Platforma Google Classroom, Quizlet oraz notatki z chatu sprawiają, że jesteś na bieżąco z materiałem i możesz w 100% skupić się na zajęciach i doskonalić kompetencje językowe.

Mamy nadzieję, iż rozwialiśmy wszystkie Twoje wątpliwości. 🙂

Napisz do nas!