Grupowe kursy norweskiego

Znajomość języków obcych niewątpliwie zwiększa szansę znalezienia atrakcyjnej i dobrze płatnej pracy. W ponad 70% przypadków to nie samo wykształcenie, ale dodatkowe języki obce decydują o zatrudnieniu danego kandydata.

Jeśli planujesz wyjazd do Norwegii, język powinien stać się Twoim priorytetem jeszcze przed przeprowadzką. Bez znajomości norweskiego możesz  wykonywać jedynie bardzo proste prace. Jeśli jednak Twoim celem jest praca zgodna z Twoim kierunkowym wykształceniem i stałe poszerzanie swoich horyzontów, dołącz do norweskiego w grupie! 

 

Norweski w grupie to propozycja dla  zmotywowanych i ambitnych uczniów, którzy są gotowi na intensywny trening językowy.

Norweski w grupie - jak wyglądają zajęcia?

Norweski w grupie to spotkania online za pośrednictwem aplikacji Zoom lub Google Meet. Kursanci otrzymują link do zajęć przed spotkaniem, który jest aktualny przez kolejne tygodnie. 

 

Lektor zapisuje wszystkie nowe zwroty oraz zdania na chacie lub tworzy notatki na wirtualnej tablicy. Słuchacze nie muszą wszystkiego notować, ani stresować się, że coś im umknęło. Notatki z chatu są wysyłane mailowo do każdego po zajęciach. 

 

Przed zajęciami Kursanci otrzymują materiały na lekcje, odpowiednio wcześnie, aby je wydrukować lub po prostu pobrać. 

 

Norweski w grupie zawsze zaczyna się od krótkiej powtórki materiału. Twój lektor przygotowuje spersonalizowaną powtórkę w oparciu o notatki z chatu i słówek w aplikacji Quizlet. 

 

Norweski w grupie to przede wszystkim praktyka i komunikacja. Jeśli chcesz nauczyć się mówić, a nie tylko biernie powtarzać za lektorem, zapytaj o dostępne miejsca. Norweski w grupie to Twoja szansa na przełamanie bariery językowej i odkrycie, że nauka może być przyjemnością! 

 

Jest wiele powodów do rozpoczęcia przygody z norweskim i bez wątpienia coraz więcej osób decyduje się na wyjazd do pięknej krainy fiordów. Niezależnie jednak od Twoich motywów, musisz dobrze zacząć. A my Ci w tym pomożemy! Norweski w grupie - jak wygląda dołączenie do grupy?

Terminy i rekrutacja

Aby dowiedzieć się o aktualnych grupach z norweskiego wystarczy, że napiszesz do nas przez formularz kontaktowy na stronie, wyślesz maila lub zadzwonisz

 

Tradycyjnie kursy organizujemy 3 razy do roku:

 

  • norweski w grupie – semestr jesienno-zimowy → wrzesień – luty 
  • norweski w grupie – semestr letni → marzec – czerwiec 
  • norweski w grupie – intensywny kurs wakacyjny →  czerwiec – sierpień 

 

Jeśli mamy jeszcze dostępne miejsca, a Ty nie jesteś na poziomie początkującym, możesz dołączyć do norweskiego w grupie także w trakcie semestru. Warunkiem jest odpowiednio dobrana grupa i nadrobienie przerobionego materiału, aby nie opóźniać pozostałych Kursantów. 

Ocena poziomu

Przed przystąpieniem do nauki norweskiego w grupie, umawiamy się na krótką rozmowę telefoniczną, aby ocenić Twój poziom języka. Ten sposób jest dla nas bardziej miarodajny i daje możliwość porozmawiania także o Twoich celach językowych, planach i doświadczeniach z nauką. Nie sztuką jest wypełnić szablonowy test. Przed zaprojektowaniem całego kursu, chcemy lepiej poznać naszych Słuchaczy i jak najlepiej dopasować się do Waszych potrzeb i oczekiwań. 

Materiały do nauki

Każde zajęcia projektujemy w oparciu o faktyczny poziom grupy oraz ich potrzeby. Norweski w grupie prowadzimy na kilku poziomach zaawansowania – od podstaw aż do grup zaawansowanych. Jednym z naszych priorytetów jest różnorodność materiałów, dlatego w zależności od biegłości językowej grupy dobieramy odpowiedni podręcznik bazowy, a także tworzymy dodatkowy planer nauki

 

Oprócz profesjonalnego podręcznika dla dorosłych Kursantów, tworzymy własne materiały w oparciu o treści autentyczne, tj. artykuły, filmy oraz podcasty. Dzięki temu grupa ma możliwość osłuchania się z żywym językiem, zapoznania się ze zwrotami potocznymi oraz przygotowania na to co czeka ich po przyjeździe do Norwegii. 🙂 

 

Norwegia jest krajem, który słynie z dialektów. Samych dialektów, czyli regionalnych odmian języka,  jest około 400. Możemy wyodrębnić 4 główne grupy, dlatego właśnie tak ważne jest “oswajanie” Kursantów z prawdziwym językiem. 

 

Norweski w grupie charakteryzuje się dużą dynamiką i intensywnością. Stawiamy na praktykę, dlatego nowe słówka, zwroty czy konstrukcje gramatyczne ćwiczymy w rozmowach i pytaniach. 

 

Norweski w grupie to bardzo kameralne grono, jednak praca w parach pozwala na przełamanie bariery językowej oraz wymianę doświadczeń z pozostałymi Kursantami. 

Grupowe kursy norweskiego - skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, a następnie ustalimy szczegóły współpracy.  

 

lub zadzwoń do mnie

Agnieszka, tel. 512 394 506

Wkrótce skontaktuję się z Tobą

Tymczasem zapraszam na nasze media społecznościowe: