Kursy specjalistyczne z języka angielskiego

Są sytuacje, w których zwykły kurs angielskiego to za mało! Dlatego nasze treningi językowe obejmują również specjalistyczne kursy językowe, optymalnie wpisujące się w Twoje potrzeby i oczekiwania. Specjalistyczny kurs języka angielskiego pozwala skupić się na tym, co aktualnie dla Ciebie najważniejsze. Pracujesz lub planujesz rozpoczęcie kariery zawodowej w branży posługującej się fachowym słownictwem? Realizujesz unikatowe pasje, których rozwijanie wymaga sięgnięcie po specjalistyczną, anglojęzyczną literaturę? 

Jesteś we właściwym miejscu!

Język angielski specjalistyczny

Każdy specjalistyczny kurs języka angielskiego projektujemy z myślą o specyficznych potrzebach danej branży czy sektora oraz indywidualnych celach naszych Kursantów. Oferujemy zarówno kursy indywidualne, jak i grupowe oraz firmowe kursy angielskiego specjalistycznego. W naszym zespole pracują doświadczone specjalistki, które nie tylko biegle posługują się językiem angielskim, ale równie swobodnie operują fachowym słownictwem z wielu branż i dziedzin.

W ramach specjalistycznych kursów językowych stawiamy na rozwój uniwersalnych umiejętności językowych, które trenujemy w oparciu o branżowe materiały, ściśle związane z sektorem lub dziedziną, której ma dotyczyć kurs. W ten sposób pieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu – szlifujesz swoją biegłość językową i rozszerzasz słownictwo w interesującej Cię dyscyplinie.

Ucząc języka angielskiego sięgamy po nowoczesne środki i metody. Dobieramy narzędzia do nauki w taki sposób, by optymalnie zaspokajały Twoje potrzeby i idealnie pasowały do Twojego temperamentu. Stawiamy na praktykę, dlatego w ramach kursów angielskiego… sporo ze sobą rozmawiamy! Nie ma lepszego sposobu na skuteczne przełamanie barier językowych oraz trening wyrażania swojego zdania po angielsku. Słownictwo i gramatykę trenujemy podczas analizy specjalistycznych materiałów, tworzenia wizualnych notatek, map myśli oraz kart konwersacyjnych i fiszek.

Poznaj nasze specjalistyczne kursy języka angielskiego

Dla kogo specjalistyczny kurs języka?

Chcesz poczuć swobodę dyskutowania na tematy wymagające znajomości konkretnego słownictwa? Zależy Ci na biegłości w języku angielskim używanym zawodowo lub prywatnie, ale w odniesieniu do konkretnych dziedzin Twojego życia? Angielski specjalistyczny to kurs nastawiony na skuteczne poszerzanie Twojego słownictwa w interesującym Cię zakresie tematycznym!

Kurs języka angielskiego specjalistyczny to propozycja dla dorosłych osób, które chcą skupić się na rozszerzaniu słownictwa zawodowego (z konkretnej branży lub sektora gospodarczego), bądź dowolnej dziedziny życia (związanej np. z realizacją pasji czy podróżowaniem). To najlepszy sposób na efektywne rozwijanie Twoich zasobów lingwistycznych w sposób, który jest Ci potrzebny tu i teraz!

Kurs języka - specjalistyczny trening językowy

Naszym celem jest wyposażenie Cię w uniwersalne umiejętności językowe oraz specjalistyczne słownictwo, którego aktualnie potrzebujesz. Uczymy szybko i skutecznie – wszystko po to, byś mógł / mogła w jak najkrótszym czasie czerpać korzyści i satysfakcję z własnych postępów. Nastaw się na intensywny trening językowy, a my dołożymy wszelkich starań, by był maksymalnie efektywny!

Zastanawiasz się, czy możemy zorganizować dla Ciebie specjalistyczny kurs języka z interesującego Cię obszaru? Zadzwoń i porozmawiajmy o Twoich celach!

Specjalistyczny kurs z języka angielskiego - skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, a następnie ustalimy szczegóły współpracy.  

 

lub zadzwoń do mnie

Agnieszka, tel. 512 394 506

Wkrótce skontaktuję się z Tobą

Tymczasem zapraszam na nasze media społecznościowe: