Kursy języka norweskiego

Kraje skandynawskie to kierunek, który cieszy się rosnącym zainteresowaniem.
Przyciąga nie tylko turystów, ale również osoby szukające ciekawych i dobrze płatnych wyzwań zawodowych.

Język norweski – to nasz konik!

Nasze kursy języka norweskiego są intensywnymi treningami językowymi, dzięki którym bez stresu opanujesz norweski w stopniu umożliwiającym Ci swobodną komunikację z Norwegami oraz możliwość dogadania się z większością mieszkańców Półwyspu Skandynawskiego.
Powiedz nam, jakie są Twoje cele, a my zaproponujemy Ci kurs norweskiego skrojony na miarę Twoich potrzeb!

Kursy języka angielskiego 1

Skuteczny kurs języka norweskiego

Intensywna nauka!

Interesuje Cię nauka języka norweskiego nastawiona na praktykę? Jesteś we właściwym miejscu! Nasze kursy języka norweskiego koncentrują się na sprawnej komunikacji i skutecznym przełamywaniu barier językowych. Uczymy uniwersalnych umiejętności językowych i rozszerzamy słownictwo – równocześnie, opierając lekcje języka norweskiego wyłącznie na ciekawych i aktualnych materiałach oraz innowacyjnych narzędziach i metodach.

Cena: od 60 zł/lekcja

Każdy kurs języka norweskiego jest precyzyjnie zaplanowany i przygotowany z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych, w oparciu o nowoczesne metody nauczania. Rozmawiamy i analizujemy materiały, tworzymy wizualne notatki i mapy myśli oraz autorskie fiszki i karty konwersacyjne. Dokładamy wszelkich starań, by każde zajęcia były dla Ciebie atrakcyjne i maksymalnie angażujące. Nie uczymy rzeczy niepotrzebnych! Skupiamy się na żywym języku norweskim, którego będziesz używać wedle uznania – prywatnie lub zawodowo, pewnie radząc sobie w codziennych i niecodziennych sytuacjach. 

Język norweski - kurs indywidualny czy grupowy?

W naszej ofercie znajdziesz zarówno indywidualne kursy języka norweskiego, jak i kursy grupowe i firmowe. Wybierz formę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom!

Indywidualny kurs norweskiego to doskonała propozycja dla osób, które potrzebują wsparcia w poradzeniu sobie z konkretnym wyzwaniem lingwistycznym. W ramach indywidualnych lekcji języka norweskiego poświęcimy wybranym zagadnieniom dokładnie tyle uwagi i czasu, ile będziesz potrzebować, bez oglądania się na grupę! Opowiedz nam o swoich celach i priorytetach i zaplanujmy naukę norweskiego optymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości oraz Twojego grafiku.

Grupowy kurs języka norweskiego to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zacząć szybko komunikować się po norwesku – skutecznie, swobodnie i pewnie. Treningi językowe prowadzone w niewielkich, precyzyjnie dobranych grupach dają mnóstwo możliwości do intensywnego ćwiczenia umiejętności językowych i efektywnego poszerzania słownictwa – bez żmudnego wkuwania listy słówek i zwrotów. Tutaj po prostu uczysz się w praktyce, w ramach żywych dyskusji i wymagających lingwistycznej kreatywności burz mózgów.

Kurs języka norweskiego według stopnia zaawansowania

Trening języka norweskiego dla Ciebie!

Naszym celem jest Twoja satysfakcja! Chcesz szybko nauczyć się języka norweskiego? Pokażemy Ci jak to zrobić skutecznie! Nie będzie mozolnego wkuwania słówek i nudnego wypełniania luk w książkach. Będą za to charyzmatyczne lektorki, które mają ogromne doświadczenie w nauczaniu i godną pozazdroszczenia wiedzę, którą z chęcią się z Toba podzielą!

Przyjdź do nas i przekonaj się, ile mogą Ci dać lekcje języka norweskiego w naszej szkole!

Kursy języka norweskiego - skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, a następnie ustalimy szczegóły współpracy.  

 

lub zadzwoń do mnie

Agnieszka, tel. 512 394 506

Wkrótce skontaktuję się z Tobą

Tymczasem zapraszam na nasze media społecznościowe: