Kursy języka angielskiego

Czy wiesz, że język angielski jest jednym z najbardziej wpływowych języków świata, mimo że w hierarchii popularności zajmuje dopiero trzecie miejsce (za chińskim i hiszpańskim)?
Tak się składa, że język angielski to jedna z dwóch naszych specjalności!

Chcesz szybko podnieść swoje umiejętności językowe i skutecznie rozszerzyć słownictwo?
Jesteś we właściwym miejscu! Ustalmy jaki kurs języka angielskiego jest Ci potrzebny i… bierzmy się za trening!

Grupowe kursy angielskiego

W grupie siła? Tak!

Grupowe kursy angielskiego to propozycja dla osób, które chcą ekspresowo zacząć mówić! Trening w niewielkiej, odpowiednio dobranej pod względem umiejętności językowych grupie pozwoli Ci szybko pokonać opór i złamać barierę językowa raz na zawsze. W ramach zajęć będziecie rozmawiać na bieżące tematy, ucząc się skutecznego argumentowania i negocjowania oraz przeprowadzać efektywne burze mózgów, które otworzą Cię na szybkie ubieranie w słowa swoich myśli.

Cena: od 85 zł/lekcja

Indywidualne kursy angielskiego

Skrojone na miarę Twoich potrzeb!

Potrzebujesz wsparcia w poradzeniu sobie z konkretnym wyzwaniem lingwistycznym? Chcesz mieć pewność, że interesującym Cię zagadnieniom poświęcisz w ramach kursu angielskiego dokładnie tyle czasu, ile będziesz potrzebować? Wybierz indywidualny kurs angielskiego, czyli spotkania z lektorką jeden na jeden. Porozmawiajcie o Twoich celach i priorytetach, a następnie ustalcie plan optymalnie dopasowany do Twoich oczekiwań i Twojego grafiku.

Cena: od 85 zł/lekcja

Intensywny kurs angielskiego

Szybki i skuteczny trening językowy

Szukasz kursu angielskiego, który szybko i skutecznie pozwoli Ci przełamać barierę językową? Nastaw się na intensywny trening językowy i ciesz się efektami, które przyjdą szybciej niż możesz się spodziewać! Nasze kursy języka angielskiego to doskonale zaprojektowana i szczegółowo zaplanowana propozycja nauki z wykorzystaniem najlepszych metod, narzędzi i materiałów. 

Chcemy, żebyś poczuł się swobodnie i pewnie podczas konwersacji po angielsku. Dlatego stawiamy na praktykę – przygotuj się na spokojne rozmowy i zawzięte dyskusje podczas każdych zajęć! 

Wakacyjne kursy angielskiego

Podejmij trzymiesięczne wyzwanie językowe!

Wiemy, że wiele osób ma uraz do gramatyki i złe wspomnienia ze szkolnych lat. Podczas intensywnego kursu wakacyjnego zobaczysz, że nauka gramatyki może być przyjemna i skuteczna. Nie zajmujemy się wykonywaniem nudnych i schematycznych zadań. Zawsze ćwiczymy w sposób praktyczny.

Słownictwo i gramatykę opanujesz pracując n.a ciekawych i aktualnych materiałach, tworząc wizualne notatki, mapy myśli, autorskie fiszki i karty konwersacji.

Specjalistyczne kursy języka angielskiego

Pracujesz w branży IT, logistyce, księgowości?
Doskonale trafiłeś!
W zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań możemy zaproponować kurs języka angielskiego indywidualny lub grupowy.

Trening językowy - najlepsze kursy języka angielskiego

Naszym celem jest pokazanie Ci, że kurs języka angielskiego nie musi oznaczać mozolnego zapamiętywania długich list słówek i żmudnego wałkowania gramatyki! Nauczymy Cię, jak się uczyć szybko, skutecznie i z przyjemnością oraz wesprzemy Cię w skutecznym pokonaniu wszelkich blokad. Wszystkie kursy angielskiego prowadzą charyzmatyczne lektorki, które doskonale znają się nie tylko na języku angielskim, ale również… na ludziach! Nie działają szablonowo, a tempo pracy i metody dobierają zawsze indywidualnie – do Twoich potrzeb i temperamentu. 

Kursy języka angielskiego - skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, a następnie ustalimy szczegóły współpracy.  

 

lub zadzwoń do mnie

Agnieszka, tel. 512 394 506

Kursy języka norweskiego

Kraje skandynawskie to kierunek, który cieszy się rosnącym zainteresowaniem.
Przyciąga nie tylko turystów, ale również osoby szukające ciekawych i dobrze płatnych wyzwań zawodowych.

Język norweski – to nasz konik!

Nasze kursy języka norweskiego są intensywnymi treningami językowymi, dzięki którym bez stresu opanujesz norweski w stopniu umożliwiającym Ci swobodną komunikację z Norwegami oraz możliwość dogadania się z większością mieszkańców Półwyspu Skandynawskiego.
Powiedz nam, jakie są Twoje cele, a my zaproponujemy Ci kurs norweskiego skrojony na miarę Twoich potrzeb!

Kursy języka angielskiego 1

Skuteczny kurs języka norweskiego

Intensywna nauka!

Interesuje Cię nauka języka norweskiego nastawiona na praktykę? Jesteś we właściwym miejscu! Nasze kursy języka norweskiego koncentrują się na sprawnej komunikacji i skutecznym przełamywaniu barier językowych. Uczymy uniwersalnych umiejętności językowych i rozszerzamy słownictwo – równocześnie, opierając lekcje języka norweskiego wyłącznie na ciekawych i aktualnych materiałach oraz innowacyjnych narzędziach i metodach.

Cena: od 60 zł/lekcja

Każdy kurs języka norweskiego jest precyzyjnie zaplanowany i przygotowany z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych, w oparciu o nowoczesne metody nauczania. Rozmawiamy i analizujemy materiały, tworzymy wizualne notatki i mapy myśli oraz autorskie fiszki i karty konwersacyjne. Dokładamy wszelkich starań, by każde zajęcia były dla Ciebie atrakcyjne i maksymalnie angażujące. Nie uczymy rzeczy niepotrzebnych! Skupiamy się na żywym języku norweskim, którego będziesz używać wedle uznania – prywatnie lub zawodowo, pewnie radząc sobie w codziennych i niecodziennych sytuacjach. 

Język norweski - kurs indywidualny czy grupowy?

W naszej ofercie znajdziesz zarówno indywidualne kursy języka norweskiego, jak i kursy grupowe i firmowe. Wybierz formę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom!

Indywidualny kurs norweskiego to doskonała propozycja dla osób, które potrzebują wsparcia w poradzeniu sobie z konkretnym wyzwaniem lingwistycznym. W ramach indywidualnych lekcji języka norweskiego poświęcimy wybranym zagadnieniom dokładnie tyle uwagi i czasu, ile będziesz potrzebować, bez oglądania się na grupę! Opowiedz nam o swoich celach i priorytetach i zaplanujmy naukę norweskiego optymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości oraz Twojego grafiku.

Grupowy kurs języka norweskiego to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zacząć szybko komunikować się po norwesku – skutecznie, swobodnie i pewnie. Treningi językowe prowadzone w niewielkich, precyzyjnie dobranych grupach dają mnóstwo możliwości do intensywnego ćwiczenia umiejętności językowych i efektywnego poszerzania słownictwa – bez żmudnego wkuwania listy słówek i zwrotów. Tutaj po prostu uczysz się w praktyce, w ramach żywych dyskusji i wymagających lingwistycznej kreatywności burz mózgów.

Kurs języka norweskiego według stopnia zaawansowania

Trening języka norweskiego dla Ciebie!

Naszym celem jest Twoja satysfakcja! Chcesz szybko nauczyć się języka norweskiego? Pokażemy Ci jak to zrobić skutecznie! Nie będzie mozolnego wkuwania słówek i nudnego wypełniania luk w książkach. Będą za to charyzmatyczne lektorki, które mają ogromne doświadczenie w nauczaniu i godną pozazdroszczenia wiedzę, którą z chęcią się z Toba podzielą!

Przyjdź do nas i przekonaj się, ile mogą Ci dać lekcje języka norweskiego w naszej szkole!

Kursy języka norweskiego - skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, a następnie ustalimy szczegóły współpracy.  

 

lub zadzwoń do mnie

Agnieszka, tel. 512 394 506

Wkrótce skontaktuję się z Tobą

Tymczasem zapraszam na nasze media społecznościowe: